Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Türkiye’de yaşayan Rus kadının paylaşımı sosyal medyada gündem yarattı! “Bir kişi 'bakarız' diyorsa...”

  Antalya’nın Alanya ilçesinde yaşayan Rus bir kadının sosyal medyadan yaptığı paylaşım kısa sürede gündem yaratmayı başardı. Hayatının 12 yılını Rusya’da geçirdikten sonra Türkiye’de yaşamaya başlayan ismi açıklanmayan kadın sosyal medya paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Rus kadın paylaşımında, “Bir kişi size ‘bakarız, sıkıntı yok, hallederiz’ diyorsa o iş bitmez” dedi.

  Türkiye’de yaşayan Rus asıllı bir kadın sosyal medyadan yaptığı paylaşımla bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Rusya’da işlerin ertelenmesi durumunda bitiş tarihine ilişkin kesin bir bilgi verildiğini belirten kadın, Türkiye’deki durumu esprili bir dille anlatmayı tercih etti. Türklerin sıklıkla kullandıkları cümleleri tekrar eden kadının sözleri sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

  SOSYAL MEDYA ONU KONUŞUYOR

  1

  Türklerin özellikle buluşmalarda ‘5 dakika sonra çıkıyorum’ dediğine vurgu yapan kadın, “Sizde 5 dakika sonra çıkıyorum. Bir saat sonra oradayım anlamına geliyor. Bir kişi sizi ‘sıkıntı yok’ diyorsa emin olun sıkıntı çok büyük” ifadelerini kullandı. Rus kadın bir terziyle yaşadığı diyalogu anlatarak takipçilerini gülümsetmeyi başardı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler