Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Uçakta kaos! Yarı çıplak soyunup çığlıklar atarak...

  10 Temmuz'da Manchester Havalimanı'ndan Antalya'ya seyahat eden Corendon Airlines uçağında yaşananlar herkesi şaşkına çevirdi. İsmi açıklanmayan, ancak paylaşılan görüntülerde yarı çıplak halde oturan ve sarhoş olduğu anlaşılan bir adamın rahatsız edici tavırları, yolculuğu çileye çevirdi.

  Adamın garip davranışları, yanında oturan ve kimliğini paylaşmak istemeyen İngiliz bir yolcu tarafından kayda alındı. O ve ailesi için yolculuk bir çileye dönüşmüştü. Talihsiz adam, görüntülerin yanı sıra yaşadıklarının detaylarını da anlattı. Görüntülerde adamın "İnsanlar benden korkuyor. Nedenini merak ediyorum." dediği duyuluyordu.

  HİÇBİR ŞEY FAYDA ETMEDİ

  1_Image (1)

  İngiliz turist, adamın yol boyunca bağırmaya devam ettiğini ve ayağa kalkarken eşine ve çocuklarına vurduğunu anlattı. İnsanlar gelip ondan sessiz olmasını isteseler de fayda etmedi. Sonunda hostes uçağın yönünü değiştireceklerini söyledi ama İngiliz turist 'Lütfen yapmayın, tatile gitmek istiyorum' dediğini açıkladı.

  SOYUNMAYA BAŞLADI

  1_Image

  Ancak durum giderek daha da kötüleşti. Adam ayakkabılarını, bluzunu ve çoraplarını çıkardı ve çığlık atıp bağırarak ayaklarını yukarı kaldırmaya başladı. Yolculuk boyunca ellerinden geleni fazlasıyla yapsalar da, işler çığırından çıkınca, hostes polisle görüştüklerini söyledi ve kimliği belirsiz yolcu Antalya Havalimanı'na indiklerinde polisler tarafından karakola götürüldü.

  youtube


  En Çok Aranan Haberler