Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ümit Özdağ'ın yürüyüş anında İçişleri Bakanlığı'ndan çok konuşulacak gönderme! 'Hayvandan aşağıda görürüm' sözleri sonrası...

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasındaki gerilim sürüyor. Son dakika bilgisine göre Ümit Özdağ, İçişleri Bakanlığı'na alınmadı. Emniyet güçleri Özdağ'a izin vermedi. Sert eleştirilerde bulunan Ümit Özdağ'ın açıklamaları sıcaklığını korurken bakanlıktan sürpriz bir fotoğraf geldi.

  Ümit Özdağ, İstanbul'dan Ankara'ya Çevik Kuvvet ekiplerinin gönderildiğini ifade etmişti. İçişleri Bakanlığı önünde çekilen bir fotoğraf ise sosyal medyada çok konuşulanlar arasında girdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün katıldığı bir programda Ümit Özdağ için 'Mülteci operasyonları büyükelçiliklerde yapılıyor. O ismi ağzıma almam, hayvandan aşağıda görürüm' demişti.

  İÇİŞLERİ BAKANLIĞI ÖNÜNDEKİ FOTOĞRAF DİKKAT ÇEKTİ!

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ için 'hayvandan aşağıda görürüm' ifadesini kullanan Süleyman Soylu'nun sözleri gündem olmuştu. Ümit Özdağ'ı bugün İçişleri Bakanlığı önünde Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma (HAYDİ) ekiplerinin karşıladığı iddia edildi.

  FSD8ROMXIAQlBJj


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler