Ünlü spiker Jülide Ateş boşandı! Duygu dolu paylaşım

Ünlü spiker Jülide Ateş ile Emre İskeçeli çifti boşanma haberini sosyal medya hesabından verdi. Ateş bu haberi duygu dolu bir mesajla duyurdu.

Ünlü spiker Jülide Ateş boşandı! Duygu dolu paylaşım

Jülide Ateş ve Emre İskeçeli’nin evliliği bitti. Jülide Ateş boşanma haberini sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu duygusal mesajla duyurdu.

Jülide Ateş ve Emre İskeçeli 22 yıllık birlikteliğini noktaladı.

Edinilen ilk bilgilere göre boşanma kararını Jülide Ateş aldı. Bu boşanmanın normal bir boşanma mı olduğunu yoksa Jülide Ateş'in hayatında bir başka kişinin mi olduğunu ilerleyen günlerde göreceğiz.

Ateş ayrıldıklarını Instagram hesabından paylaşmış olduğu duygusal mesajla duyurdu.

İşte o mesaj:

“Emrem... Kocam, arkadaşım, ağabeyim, babam... 22 yıllık birlikteliğimizde, sevgi, huzur, yuva, anlam oldun bana... Merhamet ve şefkat oldun... Hayat arkadaşım can yoldaşım oldun... Birlikte büyüdük. Hayatta en değerli varlığım Ali'min babası oldun.

22 yıllık birlikteliğimiz bugün resmi olarak noktalansa da; bu benim için bir son değil. Bana yaşattığın sevgiyi içimden söküp atmak imkansız, sadece şekil değiştirecek. Hayatımızın bu evresinde, artık farklı yönlere yürüyeceğiz. Ve biliyorum ki; yine birbirimizin en iyi dostu olacağız. Ben senin her iyi haberinde, her mutluluğunda, yüzünün her tebessümünde bu kez dostun olarak yine gururlanıp mutlu olacağım. Yolun açık olsun canım... Seni çok seviyorum...”

1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 71 yorum
Niye boşandın ki o zaman? Eğer sen istemedin ve sadece adam istediyse, neden onun sonraki hayatına şerh koyma çabasındayken bu iyi görünmeye çalışmak?
Hanimefendiliginden böyle yazmış. günümüzde nisandanlar kanlı bıçaklı ayrılıyor. Böyle daha doğru değil mi. Toplum nezaketi unuttugundan eleştiriler çoğunlukta. tüm bosananlar örnek almalı.
@chiquita yahu ne kdr seviyosunuz yargılamayı eleştirmeyi,ne biliyorsun ki bu satırlardan baska bu bosanma hakkında?
ya bırak bu işleri ,niye ayrıldın demezler mi adama,seviyorsan ama'sı yoktur bu işin , hep senaryo
sayın jülide hanım hem boşanacaksın hemde methiyeler yapacaksın sana hiç yakıştıramadım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler