MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ünlüler neye bağımlılar?

Formsante dergisi, ünlü isimlere vazgeçilmezlerini sordu. İşte yanıtlar...

Ünlüler neye bağımlılar?

Kiminin "kitap" gibi mükemmel bir bağımlılığı var, kiminin vazgeçmeye çalıştığı ama bir türlü başaramadığı sigara alışkanlığı...

ŞAHNAZ ÇAKIRALP
Günde üç fincan Türk kahvesi

Şahnaz Çakıralp, hiç düşünmeden "Türk kahvesi" diyor. "Her gün mutlaka üç fincan Türk kahvesi içiyorum, çünkü çok seviyorum" diyen oyuncu, kola içmekten de vazgeçemiyor. Sıfır kalorili kola içtiğini söyleyen oyuncu, müziksiz de duramıyor.

EBRU GÜZEL
Kitap ve ekmek

Ebru Güzel, bağımlısı olduğu şeyler sorulduğunda hiç düşünmeden "kitap" diyor. Bu alışkanlığının bazen aşırıya kaçtığını belirten ünlü manken, ayrıca bir ekmek bağımlısı olduğunu da itiraf ediyor: "Unlu gıdaları çok seviyorum ve dayanamıyorum. Buna rağmen formumu korumayı başarabiliyorum."

NEFİSE KARATAY
El yıkamadan duramam

"Bağımlı olmamayı tercih ediyorum" diyerek söze başlayan Nefise Karatay, bunun sebebini şöyle açıklıyor: "Yapmadan duramayacağım hiçbir şey yok. Çünkü yeri geldiğinde sınanabiliyorsunuz. Çok sevdiğim bir şey yanımda olmasa da yaşayabilirim, öyle de mutlu olabilirim. Örneğin çok titiz bir insanım, elimi yıkamadan duramam desem de bir gün öyle bir yerde kalırım ki bu bağımlılığımı aşmam gerekir."

ECE USLU
Keşke bırakabilsem

Başarılı oyuncu Ece Uslu'nun bağımlısı olduğu şeylerin bağında ne yazık ki sigara geliyor. Bu durumdan son derece rahatsız olduğunu ama bir türlü vazgeçemediğini belirten Uslu, "Çok kötü bir şey olduğunu bildiğim halde sigarayı bırakamıyorum" diyor.

BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN
Tatlısız olmaz

Güzel oyuncu Belçim Bilgin Erdoğan, tam bir tatlı bağımlısı. "Baklava gibi tatlılar değil de, daha çok çikolatalı ve sütlü tatlılara da-yanamıyorum" diyen Erdoğan, her gün mutlaka bir defa tatlı yediğini söylüyor. Tuzlu şeyleri bile tatlıya bahane olsun diye yediğini ekleyen oyuncu, özellikle çikolatanın kendisi için çok önemli olduğunu vurguluyor: "Sütlü çikolatayı çok severim, bazen bütün bir çikolatayı tek başıma bitiriyorum!"

CEYHUN YILMAZ
Güneş gözlüğü olmadan asla

Ceyhun Yılmaz'ın bağımlısı olduğu şeylerin başında sigara geliyor. Bunun dışında, o bir motosiklet tutkunu... Motosiklet kullanmaktan asla vazgeçmeyeceğini söyleyen ünlü komedyen, listede üçüncü sıraya ise güneş gözlüklerini koyuyor: "Güneş gözlüğü alışkanlığını biraz abarttım sanırım, uzun zamandır yanımda gözlüğüm olmadan kesinlikle dışarı adımımı atmıyorum."

En Çok Aranan Haberler