SPOR

"Üzerimizde baskı kurdular"

Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho, Galatasaray maçı sonrasında tur şanslarını değerlendirdi.

"Üzerimizde baskı kurdular"

Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho, Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu.

[Haberin Fotoğrafları-![Galatasaray-Chelsea](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2120885/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-chelsea-153411-myspor)

İşte Mourinho'nun açıklamaları..

Skordan memnun olmadığını söyleyen Mourinho, Sonuçtan mutlu olduğumu söyleyemem. Ama adil bir sonuç olduğunu da söyleyemem. İlk yarıda biz çok daha iyiydik. 2. yarıda Galatasaray daha iyi olan taraftı. Duran toptan gol yedik. Üzerimizde baskı kurdular ve etkili oldular.'' dedi.

Drogba ve Sneijder'e övgülerde bulunan Mourinho, ''Drogba ve Sneijder kaliteli oyuncular. Top ayaklarına geldiğinde etkili oluyorlar. Ama genel olarak defansta iyiydik. Alan bulabilecek oyuncularımız ilk yarıda iyiydiler, 2. yarıda oyundan düştüler. '' diye konuştu.

Rövanş öncesinde iki takımın da tur şansını yorumlayan usta teknik adam, ''Şanslar hala aynı, şanslar eşit. İngiltere'de 4-5 bin Türk taraftar da olacak. Burada 55 bin vardı, müthiş bir atmosfer vardı. Rövanşta atmosfer nedeniyle avantajlı olan taraf biziz. 1-1'lik skor tehlikeli. Şu an Chelsea'de mutluyum. Burada çalışmayı seviyorum, ayrılmayı düşünmüyorum. Türk taraftarlarını seviyorum, bazen olaylar oluyor ama genel olarak iyiler.'' yorumunda bulundu.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler