Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  "Vegas'ta olan Vegas'ta kalır" demedi! Sosyal medya fenomeni Ivana Knöll'ün cesur pozu nefesleri kesti

  Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde kısa sürede gündem yaratmayı başaran yeniden Instagram'ı salladı. Eski Hırvatistan güzeli Ivana Knöll bu kez kırmızı pullu elbisesiyle Las Vegas'ta çekilen bir pozunu paylaştı. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede sosyal medyanın ilgisini topladı.

  Katar'da düzenlenen Dünya Kupası'nda tribündeki kıyafet seçimleri sayesinde "Dünyanın en seksi taraftarı" lakabının sahibi olan Ivana Knöll unvanının hakkını sonuna kadar veren paylaşımlarına devam ediyor. Fenomen isim son olarak ise Las Vegas'ta süper mini elbisesiyle ayna karşısında verdiği pozla sevenlerinin karşısına çıktı.

  SOSYAL MEDYADAN GÜNDEM YARATTI

  1

  Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Ivana Knöll, taş detaylarından oluşan süper mini elbisesiyle tuvalet aynasının karşısına geçerek poz verdi.

  kapak2

  Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımla Knöll tam not almayı başardı. Fenomen ismin pozu hayranlarına "Vegas'ta olan Vegas'ta kalmadı" dedirtti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler