HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mesaj atmadan önce bunu öğrenin! WhatsApp'ın çıldırtan özelliği değişiyor! Geri dönüşü...

WhatsApp sesli mesajlarda devrim niteliğinde değişiklikler geliyor. Kayıt alıpmesaj atarken yapılan hatalar, sohbet dışı oynatma gibi özelliklerin olmaması nedeniyle WhatsApp kullanıcıları büyük zorluk yaşıyordu. Ancak yeni güncellemeyle bu hatalara son verilecek. Böylelikle WhatsApp'ta sesli mesaj göndermek artık çok daha kolay olacak.

Mesaj atmadan önce bunu öğrenin! WhatsApp'ın çıldırtan özelliği değişiyor! Geri dönüşü...

6 yeni özellik açıklandı! WhatsApp'ın çıldırtan özelliği değişiyor! Mesaj atmadan önce iki kez düşünüp atmaya artık gerek yok. Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta sesli mesaj gönderenleri sevindiren gelişme. Meta tarafından yapılan açıklamada, uygulamaya 6 yeni özellik geleceği ve sesli mesajların geliştirileceği belirtildi.

SESLİ MESAJLAR BAŞTAN DEĞİŞİYOR!

WhatsApp, yaptığı açıklamada sohbet dışında bir sesli mesaj dinleme ve sesli mesajları 1,5 kat veya 2 kat hızda oynatma gibi birçok yeniliği duyurdu. WhatsApp'ın sesli mesaj özelliklerinin tamamı ise şöyle sıralandı:

whatsapp2

Sohbet Dışı Oynatma: Çoklu görevleri yerine getirebilmek veya diğer mesajları okuyup yanıtlayabilmek için sohbet dışında bir sesli mesaj dinlemeyi sağlıyor.

Kaydı Duraklat/Kayda Devam Et: Sesli mesaj kaydederken, kaydı duraklatma ve devam etme imkanı sunuyor.

Dalga Biçimi Görselleştirme: Kaydı takip etmeye yardımcı olmak adına geliştirilmiş bu yenilik, sesli mesajda sesin görsel bir temsilini gösteriyor. Bu ufak bir estetik gelişme.

whatsapp3

Taslak Önizleme: Bir sesli mesajı göndermeden önce dinlemeyi sağlıyor.

Oynatmayı Hatırla: Bir sesli mesaj dinlenirken duraklatıldığında, sohbete dönüldüğü takdirde kalınan yerden devam etme imkanı veriyor.

whatsapp4

İletilen Mesajlarda Hızlı Oynatma: Hem normal hem de iletilen mesajları daha hızlı dinlemek için sesli mesajları 1,5 kat veya 2 kat hızda oynatmayı vadediyor.

Yeni sesli mesaj özellikleri, önümüzdeki haftalarda tüm WhatsApp kullanıcılarına sunulacak. Zaten bu özellikleri bazı kullanıcılar bir süredir kullanıyor.


Youtube


En Çok Aranan Haberler