Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Yaşayan Nostradamus' olarak bilinen kahin Athos Salome 2024'e ilişkin ilk öngörüsünde doğru çıktı! Diğerleri tedirgin etmeye devam ediyor

  'Yaşayan Nostradamus' olarak bilinen kahin Athos Salome, 2012 yılında Kovid-19 salgınını öngördükten sonra dünya manşetlerindeki yerini almıştı. Brezilyalı kahinin gelenekleşen ve her yılın sonunda bir sonraki yıl için yaptığı kehanetler bulunuyor. 2024 yılına dair kehanetleri çok konuşulan Salome'un öngörülerinden birinin gerçekleştiğinin sosyal medyada konuşulmaya başlanması yine gözlerin ünlü kahine çevrilmesine neden oldu.

  Elon Musk'un artık X olan Twitter'ı satın almasını ve hatta Kraliçe'nin ölümünü önceden tahmin ettiğini iddia edilen kahin Athos Salome, 2024 yılı için Express ile yaptığı bir röportajda, bir güneş patlamasının Dünya'ya çarpacağını ve koronal kütle atımının (CME) bize doğru ilerlediğini ve üç günlük karanlık olacağını iddia etmişti. Bu olay Mart ayının sonunda gerçekleşirken Nisan ayı başlarında bir "tam güneş tutulması" meydana geleceğini de söyledi.

  2

  Röportajda ünlü kahin, "Bu yazı, 8 Nisan 2024'teki tam güneş tutulmasıyla aynı zamana denk gelen Üç Günlük Karanlık'ı çevreleyen komplo teorilerini araştırıyor ve güneş koronal kütle püskürmeleri (CME'ler) hakkındaki endişeleri artırıyor." ifadelerini kullanmıştı.

  ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI SİNYALLERİ

  1

  Ayrıca, 3. Dünya Savaşı'nın "acil gerçekliği" hakkında tahminlerde bulunarak, bunun yakında Çin ile Rusya arasında gerçekleşecek bir siber saldırı tarafından tetikleneceğini iddia etti.

  Kahin ayrıca veri gizliliğinin 2024'te ön plana çıkacağını belirterek "Modern gözetlemenin matrisi, dünyamıza yayılan genişleyen izleme ve kontrol ağını simgeliyor. Gizliliğin hükümetlere ve devletlere ayrıcalık tanıyan bir kavram haline geldiği bir gerçekliğe hızla yaklaşıyoruz. şirketlerin bireylerin kişisel bilgilerine benzersiz erişimi.” dedi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler