Yasmin Erbil'i kızdıran yorum: 'Şükret parmaksız da olabilirdin'

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşıma bir takipçisi tarafından getirilen yoruma tepki gösterdi.

Yasmin Erbil'i kızdıran yorum: 'Şükret parmaksız da olabilirdin'

Uzun bir süredir yoğun bakımda tedavi gören babası Mehmet Ali Erbil’in iyileşme emareleri göstermesinin ardından gündelik hayatına geri dönmeye çalışan Yasmin Erbil sosyal medya hesabından esprili paylaşımlar yapmaya başladı. Gündelik hayatına dair keyifli kareleri takipçilerine ulaştıran Yasmin son olarak geride bıraktığımız gün ojelerini ne kadar keyifle sürdüğünü gösteren bir paylaşım yaptı.

Genç kız bu paylaşımında parmakların tombul olmasından yakınınca hiç beklemediği bir yorum geldi. “Ojelerim çok güzel oldu ama dolma parmaklarımdan çekemedim yine yüzümün kölesiyim” notuyla paylaştığı karesine “Şükret parmaksız da olabilirdin” şeklinde bir yorum gelince Yasmin Erbil: “Ben kötü bir şey mi dedim Allah aşkına? Şükür tabi ki şaka yapıyorum ayrıca seviyorum Allah Allah ya illa gereceksiniz” şeklinde konuştu.

[

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Yazmayı öğren sen bi önce. Dolma parmakların değil fındık kadar beyin olmasından kaynaklanıyor belli ki. Suriyeliler bile senden daha doğru yazmayı öğrendi. Utan.
Millet üşenmeden,sıkılmadan,başka birisinin fotoğrafına ve keyfi olarak,gıcıklık olsun diye nasıl yorum yapar,ne kadar boş insanlar var!?
@tayfunaka Aynen öyle ,gündemi takip edipte yok şurada burada böyle hadiseler var sen neyin derdindesin gibi saçma bir şekilde ve hakikaten sıkılmadan utanmadan yorum yapmak içler acısı ,niye kendimize bakmayız hiç
Kendince eleştirmiş farzetki sende beyinsiz olabilirdin şimdi olduğun gibi ????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler