Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yediler içtiler iş hesap ödemeye gelince kimseye fark ettirmeden böyle kaçtılar! O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı

  İngiltere'nin Sussex bölgesinde üç kadın bir İtalyan restoranında 300 sterlin (yaklaşık 12 bin 647 TL) değerinde hesap gelince bir anda ortadan kayboldu. Üç kadının restorandan ödeme yapmadan ayrılmadan önce telefonunu kontrol ettiği görüldü. Restoran sahibi güvenlik kamerası görüntülerini sosyal medyadan paylaşarak duruma itiraz etti.

  Yediler içtiler iş hesap ödemeye gelince kimseye fark ettirmeden böyle kaçtılar! O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı

  MYNET|DIŞ HABERLER İngiltere'nin Sussex bölgesindeki bir İtalyan restoranında kaydedilen güvenlik kamerası görüntüleri tepkilere neden oldu. Görüntülerde üç kadının ana yemek yediği ve kokteyller içtiği görülürken hesap 300 sterlin (yaklaşık 12 bin 647 TL) tutunca kadınlar kimseye fark ettirmeden kaçtı.

  2

  Sinirli işletme sahibi ITV News Meridian'a konuşarak, "Durumdan dolayı hayal kırıklığına uğradım ve öfkelendim çünkü işimize çok fazla sevgi ve emek veriyoruz ve bu tür durumlarla uğraşmak çok moral bozucu." dedi.

  En Çok Aranan Haberler