Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Seda Sayan ile Yemekteyiz 8 Kasım Cuma sonuçları ve kazanan isim

Yemekteyiz'de haftanın birincisi belli oldu. Seda Sayan'ın sunduğu, TV8'de yayınlanan Yemekteyiz'in 4 - 8 Kasım haftasında ekrana gelen son bölümünde sonuçlar açıklandı. Seda Sayan ile Yemekteyiz'in final bölümü Birnur Mert'in evinde çekildi. Yemekteyiz'de bu haftaki puanlamaların sonunda ise haftanın birincisi ve 10 bin TL'lik ödülü kazanan belli oldu. Peki Yemekteyiz'i kim kazandı? İşte 8 Kasım Cuma sonuçları ve haftanın birincisi. İşte Yemekteyiz yarışmacıları ve aldıkları puanlar

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Seda Sayan ile Yemekteyiz 8 Kasım Cuma sonuçları ve kazanan isim

TV8 ekranlarında Seda Sayan'ın sunduğu Yemekteyiz'in 4 - 8 Kasım haftasında Tansu Akan, Onur Barık, Havva Kaplan, Eda Ölmez ve Birnur Mert yarıştı. Yemekteyiz'de 5 günlük yorucu maraton geride kaldı. Birbirinden iddialı beş yarışmacının birinci olabilmek adına hünerlerini sergilediği yarışmada, beş günün sonunda aldığı puana göre birinci olarak büyük ödüle sahip olan isim belli oldu.

YEMEKTEYİZ'DE HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

İzleyicilerine heyecan fırtınası yaşatan Yemekteyiz'de bu hafta Tansu Akan, Onur Barık, Havva Kaplan, Eda Ölmez ve Birnur Mert büyük ödül için mücadele etti.

Birnur Hanım final bölümünde, brokoli çorbası, patatesli dilim börek, hellim peynirli yeşil salata, islim kebabı pirinç pilavı ve magnolia menüsü ile konuklarının karşısına çıktı. Birnur Hanım'ın yaptığı yemeklerin tadına bakan yarışmacılar puanlama bölümüne geçti.

Yapılan yemeklerin ardından haftanın puanlamasında en çok puana sahip olan isim haftanın birincisi oldu. Yemekteyiz'de bu hafta en çok puanı alan ve 10 bin TL'lik ödülü kazanan isim Birnur Mert oldu. Birnur Hanım sonuçların açıklanmasının ardından sevincini halay çekerek gösterdi.

yemekte2

HAFTANIN YARIŞMACILARI KİMLERDİ?

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu hafta (4-8 Kasım 2019) birbirinden renkli yarışmacılar yer aldı. En iyinin kazanacağı ve 10 bin TL ödülün de sahibi olacağı Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları sırasıyla şu şekilde:

  1. Gün yarışmacısı Tansu Akan - Ev hanımı olan 25 yaşındaki Tansu Akan, kendine özel bir menüyle rakiplerinin karşısına çıkacak ve üstünlük kurmaya çalışacak.

  2. Gün yarışmacısı Onur Barık - 25 yaşında iletişim uzmanı olan Onur Barık, Yemekteyiz'de büyük ödülü kazanarak mutlu sona ulaşmak istiyor.

  3. Gün yarışmacısı Havva Kaplan - 36 yaşında sekreterlik yapan Havva Kaplan, bu hafta rakiplerinden daha iyi yemekler yaparak fark yaratmaya çalışacak.

  4. Gün yarışmacısı Eda Ölmez - 26 yaşında uyku koçu mesleğini icra eden ve mutfakta da oldukça iddialı olan Eda Ölmez, yemekleriyle diğer yarışmacılar gibi birinciliğe ve büyük ödüle talip.

  5. Gün yarışmacısı Birnur Mert - 43 yaşındaki ev hanımı Birgür Mert, bu haftaki yarışmacılar arasında en tecrübeli isim olarak göze çarpıyor ve hafta sonunda birinciliği kazanmak için elinden geleni yapacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Millet aç bunlar yemek derdinde kaldırın şu saçmalıkları
bu programlar acil kaldırılmalı millet intihar ediyor
aaaaa çok şaşırdık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler