MAGAZİN

Yeşim Ceren Bozoğlu 21 Günde 7 Kilo Verdi

30 kilo alanYeşim Ceren Bozoğlu, aldığı kiloları hızla vermeye başladı. 21 günde 7 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu, at kuyruğu çayı ile zayıfladı.

Yeşim Ceren Bozoğlu 21 Günde 7 Kilo Verdi

O Hayat Benim'in Nuran'ı Yeşim Ceren Bozoğlu, aldığı 30 kiloyu verebilmek için Kuşadası'nda bir zayıflama merkezine gitti. 21 gündür zayıflama merkezinde kalan Bozoğlu, 7 kilo verdi. Kısa sürede kilolarını eritmeye başaran Yeşim Ceren Bozoğlu, zayıflama tüyolarını sosyal medya hesabından duyurdu.

AT KUYRUĞU ÇAUYI MUCİZESİ

Kalan kilolarını vermek için sıkı bir şekilde çalışan Yeşim Ceren Bozoğlu, diyet programında ağırlıklı olarak sebze yemekleri, salata ve sebze çorbalarını tercih ettiğini anlattı.Bozoğlu'nun kilo vermesindeki en önemli etkenlerden biri de şişkinliği alan ve fazla kilolardan kurtulmaya yarayan at kuyruğu çayı.

ÖZEL TARİFİNİ VERDİ

Bu çayı yemeklerden sonra içtiğini belirten Yeşim Ceren Bozoğlu; "Bir tutam at kuyruğu, 4,5 karanfil, bir kabuk tarçını kaynamış suya atıyoruz. Gün içerisinde yemeklerden sonra tüketiyoruz" dedi. Sanatçı, sabahları tükettiği maydanoz, limon, nane, roka, salatalık ve dereotundan oluşan "yeşil iksir" karışımının da tok tuttuğunu söyledi.

15 KİŞİYLE YÜRÜYOR

Zayıflama sırlarını sosyal medyada sevenleriyle Yeşim Ceren Bozoğlu; "Şu anda benimle birlikte 15 kişi yürüyüşe başladı. Onlar bana fotoğraflarını gönderdikçe motive oluyorum. Bulunduğum zayıflama merkezinde önemli olanın zayıflamak değil, yağ yakımı olduğunu öğrendim. Totalde 7 kilo verdim. Bunun 5 kilosu yağ" diye konuştu.

KİTAP ÇIKARACAĞIM

Zayıflama programı çok ilgi gören Bozoğlu, "Kitap düşüncesiyle yola çıkmadım ama zayıflama hikayemi kitap haline getirmemi isteyenler oldu. Ben de buna sıcak bakmaya başladım. Teklifler de geliyor. Bir kitap çıkaracağım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön