MAGAZİN

Yılanların Öcü yeni bölümde Fatma'dan şok sözler

Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Yılanların Öcü 48. bölümüyle devam ediyor. Fakir Baykurt'un ünlü eserinden uyarlanan Yılanların Öcü yeni bölümünde Bayram-Fatma restleşmesi izleyicilerini ekrana kilirken; sürpriz gelişmeler şaşırtacak.

Yılanların Öcü yeni bölümde Fatma'dan şok sözler

Show TV'nin en çok izlenen yapımlarından Yılanların Öcü yeni bölümü için geri sayım başladı. Fakir Baykurt'un romanında uyarlanan ve her çarşamba izleyicilerinin karşısına çıkan dizi 48. bölümüyle ekrana gelecek. Anadolu insanını gözler önüne seren senaryosu, güçlü kadrosu ve heyecan dozu yüksek sahneleriyle gönüllerde taht kuran Yılanların Öcü'nün İstanbul'da devam eden yeni bölümünde ölümden dönen Fatma ve büyük hayal kırıklıkları yaşayan Bayram tekrar yüzyüze geliyor. Peki, bu yüzleşmede neler yaşanacak? Kadrosunda; Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet Varlı, Rüçhan Çalışkur, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt ve Süleyman Karaahmet'in yer aldığı Yılanların Öcü 48. bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıkacak.

YILANLARIN ÖCÜ 48. BÖLÜM ÖZETİ

Her hafta yeni sürprizlerin ekrana yansıdığı Yılanları Öcü yeni bölümünde; Kenan'ın Fatma'yı ölümün eşiğinden kurtarmak için yaptığı müdahale neredeyse Kenan'ın sırrını ortaya çıkarmak üzeredir. Haceli ise adeta kendi elleriyle Azrail'e teslim ettiği Sinan'ı kurtarmanın yolunu çaresizce arar. Fidan bu kez son ve en büyük kozunu oynamaya karar verir. Bu durum Bayram ve oğlunu bir araya getirecek ama Fatma'yla aralarına aşılmaz bir engel koyacaktır. Bayram-Fatma restleşmesinin damga vuracağı Yılanların Öcü 48. bölümünde Irazca ise bir anlık öfkeyle ettiği sözlerin altında vicdan azabıyla ezilirken Ayşe imkansız bir aşkın tam da ortasındadır. Bu aşkın onu nasıl bir sona sürüklediğini bilmeden...

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler