HABER

Yine mafya, pembe etek giydirilmiş bir kurban, yine 'infaz'!

Dün sosyal medyada bir görüntü yayıldı. Yeraltı dünyasının cezaevinde bulunan isimlerinden birinin adamı olduğu ileri sürülen bir gencin kendi ‘babasına’ ihanet etmesi üzerine ‘cezalandırılmasının görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde adının T.Z. olduğu belirtilen kişiye pembe etek giydirilmiş. Silah zoruyla “Yediğim ekmeğe şerefsizlik yaptım” dedirtilen adam daha sonra bacağına ateş etmeye zorlanıyor.

Hayatın neredeyse her alanına yayılan, müdahale eden mafya, sosyal medyada da gün geçtikçe artan şekilde varlık gösteriyor. Tehdit, infaz, göz korkutma videoları ve fotoğrafları sosyal medyada yayınlanıyor.

Dün de yeraltı dünyasının cezaevinde bulunan isimlerinden birinin adamı olduğu ileri sürülen bir gencin kendi ‘babasına’ ihanet etmesi üzerine ‘cezalandırılmasının görüntüleri yayınlandı.

Görüntülerde adının T.Z. olduğu belirtilen kişiye pembe etek giydirilmiş. Silah zoruyla “Yediğim ekmeğe şerefsizlik yaptım” dedirtilen adam daha sonra bacağına ateş etmeye zorlanıyor. Kendisini vuran adam bir otomobile bindiriliyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 52 yorum
kanunlarımızın maşallahı var
türkiye her geçen gün daha kötüye gidiyor.. cok üzülüyorum bu duruma. ve iktidara gelip türkiyeyi daha iyi bir noktaya taşıyabilecek kapasitede aday da yok..
DEVLET GÜCÜ KAYBOLUNCA MEYDAN MAFYAYA KALDI
Geri Dön