MAGAZİN

Yonca Evcimik Emine Erdoğan ile poz verince yorum yağdı! Eleştirilere yanıt gecikmedi

Yonca Evcimik Emine Erdoğan ile poz verince yorum yağdı! Eleştirilere yanıt gecikmedi

Şarkıcı Yonca Evcimik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile bir araya geldi. Evcimik, verdiği desteklerden dolayı Emine Erdoğan'a teşekkür etti. Evcimik sosyal medyada tepki gösterenlere ise yanıt vermeyi ihmal etmedi.

Yonca Evcimik, GİKAMER'in (Girişimci Kadın Merkezi) tanıtım toplantısında Emine Erdoğan ile buluştu. Evcimik, Erdoğan ile fotoğrafını da paylaşarak, "Kadın hakları, çocuklar, hayvan hakları kısaca her konuda ne zaman kapısını çalsam ful destek olan sayın Emine Erdoğan'a sonsuz teşekkürler" mesajını yayınladı.

Şarkıcı, daha sonra kendisine gelen eleştirilere yanıt verdi. Yonca Evcimik pek çok siyasetçiyle olan fotoğrafını kolaj yaparak paylaştı ve şu açıklamayı yaptı:

iaea

"Ben sanatçıyım. Politika ile hiç işim olmaz. Zira bizler hancıyız, yukarıda fotoda görüldüğü gibi vekillerimiz de yolcu. Mühim olan yaşadığım müddetçe her koşulda hiç kimseyi ayırt etmeksizin ülkem için faydalı bir şeyler yapabilmek ve bunun için kiminle çalışmak, kimden yardım almak gerekiyorsa gocunmadan bunu istemek ve sonuca gitmek.

hhh

Dolayısı ile bir önceki paylaşımdaki yorumları yazan ve belli ki beni 'HİÇ' tanımayan takipçiler, bugüne kadar durduğunuz hata. Hadi güle güle... Not: Bir önceki foto altındaki yorumları kapadım. Orası her isteyenin fütursuzca bilmeden etmeden at koşturacağı bir mecra değil."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
abartmıyorum bazısı sarayı kıble , rte yi rab veya peygamber olarak görüyor. eleştirmiyor sorgulamıyor. sadece allah ve peygamber sorgulanmaz.
Senin işine öyle geliyor.sözde ak parti ayrımcı diyorsunuz ama siz ak partili biriyle fotoğraf çektiren bile hor görüyorsunuz en büyük ayrımcılığı yapıyorsunuz .
seni böyle aptal görmek. akp öyle veya böyle ama en azından putperest değil.
cahilce konuşmak kimseye birşey kazandırmaz. bu ülkede herşeyi sorgulayabilirsin ama asıl 5186 dan dolayı m.kemali sorgulayamazsın!! ah benim çağdaş aklievvelim;)
Siz sizden olmayanı asla kabul etmediniz ki
Yonca'yı tebrik ediyorum. Özgürlükçülerin(!) dayatmalarından bu memleket bıktı. Bunlar yüzünden ülke gelişemedi bir türlü.
işine gelmeyen takip etmesin çokmu muhim vatanın başında bunca sıkıntı varken yoncayımı düşüneceğiz yoksa siyası görüşümü
Geri Dön