Mynet Trend

         

Youtube mp3 dönüştürücü: En iyi ücretsiz araçlar ve online programlar

Youtube mp3 dönüştürücü: En iyi ücretsiz araçlar ve online programlar

Youtube mp3 dönüştürücü servisler, uygulamalar ve programlar, müzikseverlerin çokça araştırdığı materyallerdir. Günümüzde en çok kullanılan müzik formatı mp3, en çok vakit geçirilen video sitesi ise Youtube iken haliyle Youtube’da gördüğümüz ve hoşumuza giden herhangi bir müziği nasıl MP3’e çeviririm diye araştırırız. Bu yüzden sizlere faydalanabileceğiniz en iyi ve ücretsiz programlar ile online servisleri derledik.

Youtube, video sitelerinde açık farkla ilk sırada yer alması nedeniyle birçok en popüler müzik videolarını barındırıyor. Günün her saatinde, çalışırken, yoldayken bolca vakit geçirilen Youtube’da çok beğeneceğimiz bir video kaydına denk gelmemiz sonrasında Youtube mp3 dönüştürücü ve Youtube dönüştürücü araçlarını aramaya başlamamız kaçınılmaz oluyor. İnsanlar ya cep daha sonra cep telefonlarında izlemek için mp4 ya da şarkıları dinlemek için mp3 indirme yapabilmek istiyorlar. İşte bu durumlar için kullanabileceğiniz hızlı, kolay, ücretsiz online Youtube MP3 dönüştürücü programları ve siteleri sayfamızda sizler için derledik.

Amazon_Teknoloji_Bilgisayar

YOUTUBE DÖNÜŞTÜRÜCÜ PROGRAMLAR 2019

Artık PC ve mobil dünyada pek çok şey online olarak yapılabiiyor. Yine de özellikle toplu Youube dönüştürme işlemleri için PC programlarında da faydalanılıyor. Bu yüzden online araçlara geçmeden önce sizinle 2019'un PC'deki en iyi Youtube dönmüştürü programlarını paylaşmak istedik.

4K Video Downloadar: Bu ücretsiz program, reklamsız olması, basit kullanımı, hemen hemen tüm popüler video siteleri ile uyumlu olması ve 4K desteğinin olması ile dikkat çekiyor. Tek eksisi diğer pogramlara göre vide formatı desteğinin daha az olması.

Free YouTube to MP3 Converter: Özellikle basit arayüzü ve kullanımı ile kullanıcıların beğenisini kazanan bu program ücretsiz ama reklam barındırıyor.

Any Video Converter Free: Akıllıca tasarlanmış arayüzü, geniş format yelpazesi ve hemen her kaynaktan video dönüştürme yapabilmesi ile Any Video Converter yılların eskimetediği bir dönüştürü program. Eksi puan olarak ise başka programlarla beraber gelmesi gösterilebilir.

Free YouTube Download: Ücretsiz bir program olarak pek çok formatı destekleyen bu programı kullanıcılara HD Video dönüştürme fırsatı da veriyor. Ancak tek seferde sadece 1 tane video indirmeye izin veriyor.

YTD Video Downloader: Dönüştürme sırasında bağlantınız mı koptu? Bu YTD Video Downloader için sorun değil çünkü bağlantı geri geldiğinde kaldığı yerden devam edebiliyor. Toplu dönüştürme desteği yok, beraberinde başka bir programlar da yüklemek gerekiyor ama diğer araçların aksine kullanıcılara video editleme araçları sunuyor.

YOUTUBE MP3 DÖNÜŞTÜRÜCÜ ONLİNE PROGRAMLAR

Sizin için aşağıda derlediğimiz araçların hepsi tamamen ücretsizdir yani tek yapmanız gereken Youtube videosunun linkini araca eklemek ve mp3 indirme yapmak. Hemen her araç farklı formatları da desteklemektedir yani videolarınızı mp3 ve mp4 formatlarına kolayca çevirebilirsiniz.

1. Listenvid.com

Listenvid.com çok hızlı bir şekilde çevirim yapabiliyor. Otuz saniyeden kısa bir sürede fotoğrafta görüldüğü gibi Youtube linkini yerleştirdikten sonra dönüşüm yapan site, seçenek olarak farklı video ve müzik formatlarını sunuyor. Mp3 formatlarını 320 kbps, 256 kbps ve 128 kbps olarak çevirebiliyorsunuz. İsterseniz şarkıya yeni isim, şarkıcı isim gibi özelliklerini değiştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda istediğiniz yerden kesebiliyorsunuz. Site sadece Youtube dönüştürücü olarak değil Dailymotion, Vimeo, Facebook, Metacafe, VK, SoundCloud, and Instagram videolarını; webm, mp4, mp3, aac, m4a or 3gp formatlarına çevirebiliyor.

listenvid

2. Break.tv

Break.tv de kullanıcıların hızlı bir şekilde dönüştürme yapmasına olanak sağlayan araçlardan biri. Fotoğrafta gösterilen yere Youtube linkini yerleştirdikten sonra “Search Video” tuşuna tıklıyorsunuz. Birkaç saniye içinde video ile birlikte çevirmek istediğini formatı soran kısım ekrana geliyor. Burada mp3 formatlarını; 256, 192, 128, 96 ve 64 kbps kalitesinde çevirebiliyorsunuz. Video kısmında ise seçenekler; 1080p, 720p, 480p, 360p, 240p ve144p. Fakat sadece mp3 ve mp4 formatlarında dönüşüm sağlıyor.

breaktv

breaktv2

3. 2conv.com

YouTube mp3 dönüştürme programı sayesinde hızlı bir şekilde çeviren site, format kalitesi konusunda seçenek sunmuyor. Yapmanız gereken ise her zamanki gibi linki yapıştırdıktan sonra dönüştürmek istediğiniz formatı seçip dönüştür tuşuna basmanız. Aynı zamanda sitenin masaüstü uygulaması da mevcut.

2conv

4. FLVto.biz

YouTube dönüştürücü olarak çok kullanılan bir site olan flvto.biz tamamen ücretsizdir videolarınızı mp3 ve mp4 formatlarına kısa bir sürede çevirebiliyor. Sınırsız bir şekilde kayıt olmadan YouTube dönüştürücü olarak çalışan site, formatların kalitesini ayarlama izni vermiyor ve standart yüksek kalite indirebiliyorsunuz. Masaüstü uygulaması da mevcut olan site aynı zamanda Dailymotion, Vimeo, Facebook ve birçok siteden dönüştürme işlemi sağlıyor. Yapmanız gereken linki yapıştırıp dönüştürmesini beklemek ve sonra bilgisayarınıza indirmek.

flvto

5. H2Converter

Sık kullanılan Youtube MP3 araçları arasında yer alan h2Converter sitesi, videolarınızı mp3 formatına kısa bir sürede çevirebiliyor. Bunun için aşağıdaki kısma YouTube linkini yapıştırdıktan sonra istediğiniz formatı seçmek. More settings kısmından ise kalite seçimi (320, 256, 192, 128, 96 ve 64 kbps) yapabiliyorsunuz. Dönüşüm yapmak için farklı bir yol ise video izlerken URL’de yer alan www ve youtube yazısı arasına h2 ekleyerek enter’a basmak.

h2converter

Amazon_Teknoloji_Bilgisayar

6. mp3.support

Bu servis size videolarınızı müzik ve video formatına çevirmenizi ve bilgisayarınıza indirmenizi sağlıyor. Youtube dışında Facebook, Vimeo, Instagram, DailyMotion gibi birçok siteden dönüşüm sağlayan sitede linki yapıştırdıktan sonra tek yapmanız gereken seçiminizi yapıp indir tuşuna basmak. 256 ve 128 kpbs kalitesinde mp3 ve aac ile m4a gibi müzik formatlarına dönüşüm sağlıyor. Daha fazla seçenek kısmı ile indireceğiniz videonun ses düzeyini ayarlayabiliyorsunuz.

mp3support

7. Onlinevideoconverter.com

YouTube dönüştürücü araçlar arasında kullanıcısına en çok seçenek sunan sitelerden olan onlinevideoconverter.com’un açılış sayfası aşağıdaki gibidir.

onlinevideoconverter

Baştaki “convert a video link” kısmına tıkladıktan sonra YouTube linkini yapıştırıyoruz. Devamında ise format seçimi “more settings” kısmında kalite seçimi ile videonun hangi zaman aralığında dönüşümü yapılacak belirleyip start kısmına basıyoruz ve arkamıza yaslanıyoruz. Video kesilmesi gerekmiyorsa zaman ayarlaması yapmaya gerek yok.

onlinevideoconverter2

8. Savetomp3.com

Bir YouTube mp3 dönüştürücü servisi olan savetopm3.com, size 320 kpbs kalitesinde mp3 indirme olanağı sunuyor. Bunun için fotoğrafta görüldüğü gibi linki yapıştırıp arama yapmanız. Sonrasında size arama sonuçlarını gösterecek ki siz sonuçlar arasında istediğiniz videoyu bulup mp3’e çevireceksiniz. Fakat sonuçlar arasında sizin dönüştürmek istediğiniz video çıkmayabiliyor.

savetomp3

9. Telecharger Youtube

Telecharger-youtube-mp3.com sitesi size hızlı bir şekilde cevap veriyor. Sitenin açılış sayfasında video linkini yapıştırdıktan sonra arama yapmanız yeterli oluyor. Bir sonraki açılan sayfada site videonuzu bulacaktır. Köşedeki indirme tuşuna basarak videonuzu mp3’e dönüştürebilirsiniz. Tabii burada dikkat etmeniz gereken şu; eğer reklam önleyici (add blocker) kullanıyorsanız siteye izin vermeniz gerekiyor.

10. TheYouMP3

YouTube videolarınızı üç adımda mp3’e dönüştürebilirsiniz bu sitede. İlk olarak linki yapıştırmak, format seçimi yaptıktan sonra (müzik için mp3, video için mp4) dönüştürmek tuşuna basmak. Sonra açılan sayfada video görülecek ve dönüşüm sağlandıktan sonra bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Site, YouTube ile birlikte Facebook, DailyMotion, Instagram, Vimeo gibi birçok kaynaktan dönüşüm yapabiliyor.

theyoump3

11. Tubidycep

Kolay bir arayüzü olan sitede, arama kısmına video linkini yapıştırabilir veya sanatçı ya da şarkı ismi ile arama yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken arama sonuçlarında istediğiniz videolarınızı mp3 ve mp4 formatlarına çevirmek.

tubidycep

12. Video2MP3

Convert2mp3.net sitesi üç basit adımda videolarınızı mp3 ve mp4 formatlarına çevirme hizmeti sunuyor. Klasik olarak ilk başta linki yapıştırıyorsunuz. Çevirmek istediğiniz formatı seçtikten sonra “convert” tuşuna basıyorsunuz. Sonraki adımda isterseniz sanatçı adı ve şarkı ismini değiştirebiliyorsunuz. Ve devamında sadece bilgisayarınıza indirmek kaldı. İşte bu kadar. Site birçok video sitesini destekliyor.

video2mp3

13. Y2mate

Çok hızlı bir şekilde çalışan y2mate.com sitesinde linki yapıştırmanız ile birlikte aşağıdaki şekilde bir ekran beliriyor. YouTube video görüntüsü yanında çevirmek istediğiniz video ve mp3 formatları yer alıyor. İndir tuşuna basılmasında kısa bir süre sonra beliren ekranda yine indir diyorsunuz ve videonuz mp3 formatına dönüştürülmüş oluyor. Aynı zamanda siteden direk şarkıcı veya şarkı ismi ile arama yapıp çıkan sonuçlara göre de seçim yapabiliyorsunuz.

y2mate

14. Tubazy

Aynı Tubidycep’e benzer bir arayüz ile gelen sitede üst kısımda şarkıcı, şarkı ismi ya da YouTube linki kopyala-yapıştır şeklinde arama yaparak mp3 dönüştürme yapabilirsiniz.

15. Youtube3MP3

Gayet kolay ve kullanışlı bir site olan youtube3mp3.com, hızlı bir şekilde Youtube mp3 dönüştürücü işlemi yapmaktadır. Sitenin açılış sayfasında aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü şekilde isme göre arama yapılabildiği gibi linki yapıştırmanız halinde de videonuza ulaşabilirsiniz. Bir sonraki adımda indirme butonu belirecektir.

youtube3mp3

16. Youtubemp3.today

Kolay ve kullanışlı bir site daha. Sitenin açılış sayfasında arama bölümünde linki yapıştırmanız yeterli. Sonraki sayfada size birçok kalitede mp3 seçeneği sunuyor. Burada istediğiniz kalitede olana tıklayarak download etmek yeterli olacaktır.

youtubemp3.today

17. Savefrom.net

tr.savefrom.net sitesi ile iki farklı yoldan dönüştürme yapabilirsiniz. Bir tanesi sitenin açılış sayfasındaki arama kısmına linki yapıştırmak suretiyle. Diğeri ise Youtube’da iken URL kısmında www. Ile youtube arasına ss yazarak. Bir farklı yöntem ise masaüstü uygulaması indirerek youtube videolarını mp3 formatına dönüştürebilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön