MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

'Z kuşağı oy kullanmamalı' diyen Hakan Ural'a Behzat Uygur'dan cevap! 'Sıkıntı Z kuşağında değil...'

İçerik devam ediyor

Oyuncu Hakan Ural, "Neler Oluyor Hayatta'nın canlı yayınında dikkat çeken açıklamada bulundu. "Z kuşağı oy kullanmamalı" diyen Hakan Ural, sosyal medyada tepki çekti. Paylaşım yapan ünlü sunucu, sözlerinin çarpıtıldığını söyledi. Ural'ın sözlerine ünlü oyuncu Behzat Uygur'dan şok cevap geldi.

Kanal D'de "Neler Oluyor Hayatta" isimli programda yorumculuk yapan Hakan Ural, "Z kuşağı oy kullanmamalı" dedi.

"ÜLKEDE SİYASETLE BİR ALAKAN YOK"

Hakan Ural "Ülkede siyasetle bir alakan yok. Ülkenin yakın geçmişini bilmiyorsun. Bugün bu ülkede ne olduğunu bilmiyorsun, bu ülkenin nelerle mücadele ettiğini bilmiyorsun, ideololojik olarak olgunlaşmış düşüncen ve fikrin yok ama oy atıyorsun. Belirleyicisin. Çok üzücü ve ürkütücü değil mi bu? Ben rica ediyorum gerçekten, bu farkındalık yoksa oy kullanmamaları lazım bence." dedi.

"SÖZLERİM ÇARPITILDI

54 yaşındaki yorumcu, gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabından uzun bir yazı paylaştı. Ural, sözlerinin çarpıtıldığını ve kasıtlı olarak kendisinin Z kuşağının hedefi haline getirildiğini söyledi.

Sosyal medyada gündem olan açıklamaya bir tepki de ünlü oyuncu Behzat Uygur'dan geldi. Uygur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Hakan Ural'ın sözlerine 'Sorun Z kuşağında değil, gündüz kuşaklarında' diyerek tepki gösterdi.

behzatt

Vitrin


En Çok Aranan Haberler