Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Zack Snyder's Justice League yayın tarihinden önce erkenden yayınlandı! Sevenleri şoke oldu

  Justice League filminin orijinal versiyonu olarak lanse edilen Zack Snyder's Justice League’in yayın tarihi geçtiğimiz haftalarda belli olmuştu. 18 Mart’ta HBO Max’te yayınlanması beklenen filmin başına talihsiz bir olay geldi ve yayın tarihinden önce seyirciyle buluştu.

  HBO Max, merakla beklenen Justice League'in (Adalet Birliği) filmi verilen tarihten 1 hafta öncesinde yanlışlıkla yayınlandı. IGN tarafından aktarılan ve The Hollywood Reporter tarafından da doğrulanan bilgilere göre HBO Max, kütüphanesindeki yayınlanan içeriklerde büyük bir hata yaptı. Warner Bros'un bir diğer filmi Tom ve Jerry’i açan HBO Max kullanıcıları erkenden Justice League: The Snyder Cut’ı izleme şansını buldu. Bu hata sosyal medyada büyük ses getirdi.

  Sosyal medyadaki paylaşımlara göre HBO Max kullanıcıları, hata düzeltilene kadar Justice League: The Snyder Cut’ın ilk iki saatini izleme imkanı yakaladılar. Hatayı gidermekte çok da hızlı olamayan HBO Max, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Justice League: The Snyder Cut’ın geçici olarak kütüphanede var olduğunu doğruladı ve hatanın dakikalar içinde giderildiğini belirtti.

  ZACK SYNDER’S JUSTICE LEAGUE KONUSU

  KAPAK3

  Superman (Henry Cavill), Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Flash (Ezra Miller) ve Cyborg (Ray Fisher), süper kötü Steppenwolf'un dünyayı yok etmesini önlemek için güçlerini birleştirdi. Bununla birlikte, eleştirmenlerden ve çizgi roman hayranlarından gelen incelemeler, Snyder'ın bir ailevi durum nedeniyle ayrılmak zorunda kalmasının ardından Joss Whedon tarafından yönetilen 2017 filmi için çoğunlukla olumsuzdu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler