Zalim İstanbul'da Nedim'e ne oldu? Zalim İstanbul 11. yeni bölüm fragmanı izle!

Zalim İstanbul 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de 2. sezonuyla ekrana dönen Zalim İstanbul'un 11. bölümünde Nedim ölümle karşı karşıya kalıyor. Nedim'in içinde olduğu ev kundaklanıyor. Alevlerin arasında kalan Nedim yangından kurtulacak mı? İşte Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar.

Başrollerinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in yer aldığı Zalim İstanbul 2. sezon 10. bölümüyle 9 Eylül Pazartesi akşamı Kanal D'de ekrana geldi.

NEDİM YANGINDAN KURTULACAK MI?
Zalim İstanbul'un 11. bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde, Nedim'in içinde olduğu ev kundaklanır. İçeride kilitli kalan Nedim, yangından kurtulmaya çalışır. Fakat Nedim'in konumunda bu durum o kadar kolay olmayacaktır. Cenk ise babasıyla birlikte Nedim'in yanına gider. Yanan evi görünce Nedim'i kurtarmaya çalışır. Yıllar önce yaptığı hatasını bu sefer düzeltebileceğini düşünür.

Diğer taraftan Cemre ailesiyle arasını düzeltmeye çalışır. Ancak Seher, Nedim ile birlikte ortadan kaybolan kızına çok kızgındır. Cemre annesinden oldukça üzücü karşılıklar alır. Nedim yangından sağ çıkabilecek mi?Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Zalim İstanbul'un 9 Eylül Pazartesi ekrana gelen son bölümünde, Cemre’nin, Nedim’i kaçırışı köşkte taş taş üstünde bırakmadı.

Agah yeğeninden bir haber alabilmek için memleket dahil çalınmadık kapı bırakmaz. Seher kızının da derdinin de peşindedir. Ceren annesini yanına çekmek için mağduriyetini son damlasına kadar kullanır. Seher ise eti tırnaktan ayırmamaya kararlıdır ta ki Neriman kozunu oynayana kadar. Seher şimdi hem kızlarının bağını hem de sırrını korumak zorundadır.

Şeniz, Cemre ve Nedim’i herkesten önce bulmak için elindeki tüm imkanları kullanır. Tabii bu arada Cenk’e yakalandığının farkında değildir. Cenk annesinden bir adım öne geçtiğinde ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler