MAGAZİN

Zeynep Tandoğan, kurşun fotoğrafını paylaşıp isyan etti

Ünlü sunucu Zeynep Tandoğan, Beşiktaşlı bazı taraftarların şampiyonluk kutlamasında silah kullanmasına Instagram hesabından isyan etti. Kurşunların komşularının balkonuna düştüğünü söyleyen sunucu, tepki gösterdi.

Zeynep Tandoğan, kurşun fotoğrafını paylaşıp isyan etti

Bir dönem Fenerbahçe TV'de sunucu olan Zeynep Tandoğan, Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamalarında bazı tarafların silahla kutlamasına isyan etti. Sunucu, atılan bazı kurşunların komşusunun balkonuna düştüğünü belirtti.

ZEYNEP TANDOĞAN: "İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞ YARATIKLAR"

Kurşunu Instagram'dan paylaşan Tandoğan, "Spor spikeri olduğum senelerde de her maç öncesi ve sonrası ekrandan, "Yapmayın" dedim! Ya bu nedir? Takımlar şampiyon olur silah, düğün olur silah, kavga çıkar silah! İnsanlıktan nasibini almamış yaratıklar yeter be yeter! Komşularımın balkonlarına kurşunlar düşüyor. Bu ülkede silaha ne zaman gerçekten, 'dur' denecek!" diyerek, isyan etti.

Ekran Alıntısı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
ne sevınmeyı bılırıııız ne üzülmeyı kimse kimsenın umrunda değil
KUTLAMA YAPIYORUZ DİYEREK SİLAH KULLANMAK NE İNSANLIĞA,NE TC.VATANDAŞLIĞINA YAKIŞIR Her yıl onlarca insanımız şu yada bu kutlama diyerek SİLAH KULLANAN CANİ,CAHİL VE VAHŞİLER YÜZÜNDEN ÖLÜR,YARALANIRKEN HALA BUNA DEVAM EDENLERİN OLMASI ASLA KABUL EDİLMEZ. Yazıklar olsun bu silahı kullanarak başkalarına zarar verenlere.
maalesef bir çok yerdeydi bu mahlukatlar. Neden sert önlemler alınmıyor? Bu yaratıkların çocuklarımızın olduğu ortamı dingonun ahırına çevirmesine neden çözüm bulunmuyor? Daha kaç canın gitmesi gerekiyor?

İlginizi Çekebilir

Geri Dön