YEMEK

Zeytinyağlılar aşkına! Birbirinden lezzetli 6 zeytinyağlı tabağı

Hafif bir hafta geçirmek isteyenlere özel en lezzetli zeytinyağlı yemekleri seçtik. Üstelik bu tarifleri hazırlamak özel bir beceri gerektirmiyor! Son derece basit ve lezzetli zeytinyağlılar tarifleri sizler için, buyursunlar...

Zeytinyağlılar aşkına! Birbirinden lezzetli 6 zeytinyağlı tabağı

Zeytinyağlı havuç

havuç
Bir yemek hem sağlıklı hem de lezzetli olacaksa onun adı zeytinyağlı havuçtur :) Tüm ahalinin de beğeneceğini düşünüyoruz. Tarifin detaylarını görmek için tıklayın.

Zeytinyağlı karnabahar püresi

püre
Karnabaharın tam da mevsimiyken farklı bir tarifle değerlendirmek istedik. Karnabahar püresi, patates püresinin tahtını sallayabilir, bilginize! Tarifin detaylarını görmek için tıklayın.

Zeytinyağlı patlıcan yemeği

patlıcan

Patlıcan tutkunları için afiyetle yenebilecek bir zeytinyağlı tarifi geliyor. Oldukça kolay hazırlanan ve özel bir beceri gerektirmeyen zeytinyağlı patlıcan yemeği favori listenize girmeye aday. Tarifin detaylarını görmek için tıklayın.

Zeytinyağlı biber dolması

dolma

Klasik lezzetlerimizden biridir, hele ki zeytinyağlı olunca tadından yenmez. Tarifin detaylarını görmek için tıklayın.

Portakal suyu eşliğinde zeytinyağlı kereviz

d
Portakal suyu, zeytinyağlı yemeklere enfes bir aroma katar. Kereviz, portakal suyu ve zeytinyağı birleşince ortaya çıkan lezzet damak çatlatır. Oldukça hafif, sağlıklı bir yemek isteyenler tarifin detaylarını tık tık!

Zeytinyağlı kabak sarma

Özellikle diyet yapanlar için ideal bir lezzet oluyor zeytinyağlı kabak sarma. Dilerseniz soğuk meze olarak değerlendirebilir dilerseniz de ana yemek yerine de tüketebilirsiniz. Doyurucu etkisi oldukça fazladır. Tarifin detaylarını görmek için tıklayın.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler