MAGAZİN

Zuhal Topal'la da Huriye fırtınası dinmiyor

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan "Zuhal Topal'la" programına fenomen gelin adayı Huriye'nin annesiyle karşı karşıya gelmesi damga vurdu.

Zuhal Topal'la da Huriye fırtınası dinmiyor

Star Tv ekranlarında Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen "Zuhal Topal'la" programına fenomen gelin adayı Huriye'nin, ilk defa annesiyle karşı karşıya gelmesi damga vurdu.

STÜDYOYA ZEYBEK OYNAYARAK GİRDİ

Fenomen gelin adayı Huriye, geçtiğimiz gün kendisine talip olarak gelen damat adayı Deniz'le çaya çıkmak istediğini söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. Zuhal Topal, canlı yayında Huriye ve Deniz'i stüdyoya davet etti. İlk defa bir damat adayı ile çaya çıkmayı kabul eden Huriye, karar anı için stüdyodaydı. Damat adayı Deniz, stüdyoya zeybek oynayarak girdi. Zeybek oynarken önünde diz çöküp elini öpünce Huriye, hem utandı hem de heyecanlandı.

ANNESİ "ELEKTRİK ALAMADIM" DEDİ

Huriye'den önce annesi Şerife Hanım, kararının olumsuz olduğunu açıkladı. "Deniz Bey'den elektrik alamadım" diyen Şerife Hanım'a Huriye; "Anne kararı ben vereceğim" diyerek, tavrını ortaya koydu. Huriye; "Doğru bir karar vermek için birlikte bir gün daha zaman geçirmek istiyorum" dese de Şerife Hanım; "İsterse bir gün daha tanısın; ama benim kararım yine olumsuz olacak" dedi.

DENİZ'İN KARARI ŞAŞIRTTI

Tüm bunların karşısında Deniz Bey; "Huriye'ye, birlikte bir gün daha geçirirsek daha çok bağlanacağım. Annesinin kararı olumsuz. Bu sefer daha çok üzüleceğim. Bu nedenle bir gün daha geçirmek istemiyorum" deyince, sergilediği duruş karşısında loca adaylarından ve stüdyodan büyük alkış aldı.

Okuyucu Yorumları2 yorum
  • 44 Oy
    Bu saçını ellemekten başka bir şey bilmeye anasının sözünden çıkmayan kız da ne buluyorlar da talip geliyorlar acaba ben 70 yaşındayım o kız da bir güzellik görmüyorum ve olayların düzmece (senaryo) olduğunu zannediyordum haklıymışım
  • 7 Oy
    Kepazeler !

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.