Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  14 yaşındaki kız çocuğu anne ve babası tarafından bıçaklanarak öldürüldü! Ölümünden saatler öncesinde sosyal medyadaki paylaşımı ortaya çıktı

  İngiltere'nin Darlington şehrinde 14 yaşındaki Scarlett Vickers isimli bir kız çocuğu anne ve babası tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Küçük kızın cansız bedeni aile evindeki odasında bulundu. Göğsüne aldığı bir bıçak darbesi nedeniyle hayatını kaybettiği ifade edilen Vickers'in ölümünden sadece saatler öncesinde aynı odadan sosyal medya paylaşımı yaptığı belirtildi.

  14 yaşındaki kız çocuğu anne ve babası tarafından bıçaklanarak öldürüldü! Ölümünden saatler öncesinde sosyal medyadaki paylaşımı ortaya çıktı

  MYNET|DIŞ HABERLER Anne ve babası tarafından bıçaklanarak öldürüldüğü iddia edilen 14 yaşındaki bir kızın son paylaşımı ölü bulunduğu odada vefatından sadece birkaç saat önce kaydedildi. Mahkeme belgeleri, 48 yaşındaki Simon Vickers ve 44 yaşındaki Sarah Hall adlı ebeveynlerin her ikisinin de çocuklarını öldürmekle suçlandığını gösterdi. Olaya ilişkin soruşturma devam ediyor.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  14 yaşındaki genç kızın son TikTok paylaşımında aynı odada ayna karşısında bir selfie çekilerek TikTok'tan paylaştığı görüldü. Siyah-beyaz paylaşımına Vickers'in "Lütfen dağınıklığı görmezden gelin" dediği ifade edildi.

  En Çok Aranan Haberler