Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sokak ortasında öpüşen bir çiftin yanına giderek onlara silah çekti! Canlı yayında dehşete düşüren anlar... Kick yayıncısı yasaklandı

  Kick yayıncısı sokak ortasında birbirlerine sarılarak öpüşen bir çiftin yanına giderek canlı yayında onları uyardı. Çift ve yyaıncı arasında tartışma çıktı. Tartışmanın alevlenmesi üzerine Kick yayıncısı ikiliye silah çekti. O anlar sosyal medyadan canlı yayınlanırken fenomen ismin Kick tarafından cezalandırılarak men edildiği söylendi.

  Sokak ortasında öpüşen bir çiftin yanına giderek onlara silah çekti! Canlı yayında dehşete düşüren anlar... Kick yayıncısı yasaklandı

  Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcıların tepkisine neden oldu. Sokak ortasında elinde kamerayla canlı yayın yapan Kick fenomeni bir çifte denk geldi. Sokakta sarılarak birbirini öpen çifti gören fenomen duruma sinirlendi. Fenomenin tepkisi üzerine kadın adamın selfie çubuğuna bağlı bir telefon olan kamerasını kaptı ve tartışma hararetlendi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  3

  Bu arbede sırasında yayıncı bir silah çıkardı ve kadına doğrulttu. Arka planda, kameramanın yayıncıya kadını vurması için çağrıda bulunduğu duyuldu.

  4

  Olayın sosyal medya kullanıcılar tarafından şikayet edilmesi üzerine Kick yetkilileri devreye girdi ve "Bu yayıncı, Kick personeliyle 7/24 sohbet özelliğimize bildirildiğinde derhal kalıcı olarak yasaklandı. Artık Kick'te değil" açıklamasıyla yayıncının men edildiğini duyurdu.

  En Çok Aranan Haberler