Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  5 yaşındaki çocuk evinin arka bahçesindeki salıncakta salınırken boğularak hayatını kaybetti... "Beyninin şişmesine neden oldu"

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Colorado eyaletinde yaşayan 5 yaşındaki Aurora Masters evlerinin arka bahçesinde bulunan salıncakta sallanırken korkunç bir kazanın sonucu olarak hayatını kaybetti. Salıncağın ipi boynuna dolana küçük kız boğularak öldü.

  5 yaşındaki çocuk evinin arka bahçesindeki salıncakta salınırken boğularak hayatını kaybetti... "Beyninin şişmesine neden oldu"

  MYNET|DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin Colorado eyaletinde yaşayan 5 yaşındaki Aurora Masters isimli küçük bir kız Fort Collins'teki evinin arka bahçesinde oynarken salıncağın ipinin dolanması sonucunda boğularak öldü. Aurora'nın durumu kritik bir şekilde hastaneye kaldırıldı ve küçük kız yoğun bakıma alındı.

  "ZOR BİR KARAR VERDİK"

  2

  Kızının yaşadığı talihsiz kazayı anlatan anne Kennedy, "Aurora'nın oksijeni yoktu ve bu da beyninin şişmesine neden oldu. Bugün çekilen MRI, şişmenin inmeyecek kadar ciddi olduğunu doğruladı ve Aurora'yı yaşam sonu bakım ve organ bağışına geçirmek için zor bir karar verdik" ifadelerini kullandı.

  1

  5 yaşındaki Masters, organlarının korunması için iki gün boyunca yaşam destek ünitesinde tutuldu ve organlar daha sonra ihtiyaç sahibi diğer çocuklara bağışlandı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler