Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  65 yaşındaki belediye başkanı 16 yaşındaki eşiyle aşk tazeledi! "Aşk dolu bir yıl" diyerek evlilik yıl dönümlerini kutladı

  Brezilya'nın Parana eyaletinin Araucaria bölgesinin eski belediye başkanı olan Hissam Hussein Dehaini geçtiğimiz yıl hayatını 16 yaşındaki gençler güzellik yarışmasında ikinci olan Kauane Rode ile birleştirmişti. İkilinin evlilikleri ülkede büyük sansasyona neden olurken dünya basının da geniş yankı uyandırmıştı. Dehaini evlilik yıl dönümlerini aşk dolu bir mesajla kutlamayı tercih edince yeniden gündem oldu.

  Eski belediye başkanı Hissam Hussein Dehaini geçtiğimiz yıl hayatını 2022'de Miss Araucaria yarışmasına gençler kategorisinde (15-17 yaş arasındaki kızlar) ikinci seçilen Kauane Rode ile birleştirmişti.

  1

  İkilinin evlilik kararı dünya basınında pek çok habere konu oldu. Birinci evlilik yıl dönümlerini kendileri hakkında çıkna haberlerin ekran görüntüsünü alarak sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla kutlayan Rode, "Bilmek istediğiniz bir yıl: Hayranlar mı yoksa nefret edenler mi? Aşk dolu bir yıl" notunu ekledi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler