Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  TikTok'ta tepki çeken canlı yayın! Bacaklarının arasındaki oyuncak ayıyı çekmek için para istedi... 'Ayının inine bakacağız'

  TikTok'ta yapılan bir canlı yayında bir kadın ve erkeğin arasında geçen 'oyuncak ayı' diyaloğu tepkilere neden oldu. Kadının bacaklarının arasına koyduğu peluş ayıyı çekmek için canlı yayına katılanlardan hediye istedi. O anlarda canlı yayında bulunan erkek ise hediye yapmalarını teşvik etmek için, "Ayının inine bakacağız" dedi.

  TikTok'ta gerçekleştirilen bir canlı yayın tepkilerin odağına yerleşti. Canlı yayına katılanlardan hediye ve bağış olarak para toplamak isteyen iki kullanıcı ilginç bir yönteme başvurdu. TikTok canlı yayına bir etek giyerek katılan kadın yere çöküp bacaklarını iki yana açarken frikik vermemek için ise bacaklarının arasında peluş bir oyuncak ayı yerleştirdi.

  1

  Kadının bacaklarının arasına koyduğu ayıyı çektirmek için insanların bağış yapmasını isteyen erkek o anlarda, 'Ayının inine bakacağız' diyerek canlı yayına katılanları teşvik etmeye çalıştı. TikTok canlı yayını kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı. Canlı yayına dair kullanıcılardan pek çok yorum geldi.

  2

  Bir sosyal medya kullanıcısı görüntülere, "Daha neler göreceğiz acaba?" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten çok iğrenç" yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Bunlara para mı kazandırıyorlar?" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler