Acun Ilıcalı'nın yazlığı 37 milyon liraya satılık

Acun Ilıcalı Alaçatı’da arsa alıp özel olarak yaptırdığı yazlığını 7 milyon euro'ya (Yaklaşık 37 milyon TL) satışa çıkardı.

Acun Ilıcalı'nın yazlığı 37 milyon liraya satılık

Sabah'tan Bülent Cankurt'un yazısına göre; Acun Ilıcalı’nın Alaçatı'daki yazlığı 7 milyon euro'ya (Yaklaşık 37 milyon TL) satışa çıktı.

İşte Cankurt'un o yazsı: "Acun Ilıcalı’nın Alaçatı’da arsa alıp kendi keyfine göre yaptırdığı, eşi Şeyma Subaşı’nın da dekore ettiği dillere destan yazlığını 7 milyon Euro’ya satılığa çıkardığını öğrendim.

,HUZkETAEbk6rvSul5j4IUw

8 MİLYON LİRALIK MASRAF YAPMIŞTI!

Ilıcalı iki yıl önce 8 milyon lira masraf yaptığı konuşulan ve geçen yaz birçok arkadaşını ağırladığı bu çok özel yazlığını neden satılığa çıkardı bilemedim. Artık çok sevdiği Alaçatı’da başka bir yazlık mı yaptırıyor yoksa Çeşme ile irtibatı koparmaya mı karar verdi bilmiyorum.

Bu arada Alaçatı’daki yazlığını satılığa çıkaran Ilıcalı’nın, Ortaköy’de 18 milyon dolara bir villa satın aldığı kulağıma geldi. Eşi Şeyma Subaşı, bugünlerde Ortaköy'deki Boğaz'a nazır bu villanın dekorasyonuyla uğraşıyormuş."

Mesut Özil ve Amine Gülşe çifti de, Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın davetlisi olarak Çeşme’ye gitmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Bizde 2500 tl lik kredi kartı borcunun asgarisini bile yatıramayalım.
Sizde Survivor'a msj atın ;
bu dünya sana da kalmaz acun yaşa hayatını yaşaya bildiğin kadar
şuna bak ya! hayat bunların!
Boğazın eşi benzeri dünyada yok, Alaçatı da neymiş, Acun bu en iyisini alır..Kimse şaşırmasın zaten, hangi zengin aldığı bir yerde uzun süre oturmuş ki...
devletten biri çıkıpda sen bu parayı nerden nasıl kimden buldun demiyor yaa gerçekten pessss !!!
biz bu dünyada gülmedik yaşayamadık yiyip içemedik ömrümüz çileyle geçti inşallah öbür dünyada yüzümüz güler
yeni yalının masrafları biraz ağırdır. mesaja yüklenmek lazım.haydi türkiye acuna destek olmak ve bir tuğlada benden olsun diyorsan sorvivere mesaj at.????????????????
Adam kafayı çalıştırmis almış safi beyin bi zahmet sizde onun bunun malını mülkünü cekistireceginize kafanızı çalıştirin çenenizi yerine
Senin satman veya almandan bize ne ? Topluma faydalı olabilecek bir konudan bahsetsen gam yemem. Acun beyefendi.
Allah insana yürü ya kulum deyince böyle yürünüyor. Çok şükür halimize bizim payımızada kıt kanaat geçinmek düşüyor.
vay be paraya bak millet aç karnını doyuramazken yada kıt kanaat geçinmeye çalışırken
Giyecek donu olmayanlar seçimde birinin tahtı kaybetmemesi için kendini parçalıyor. acunun seçim falan umurunda değil kim gelirse gelsin sırtını ona yaslar. ülkenin geleceği için oy verin birilerinin koltuğu için değil...
Adam çalışarak, uğraşarak tabiri yerindeyse tırnaklarıyla kazıyarak geldi. bizde her işin altından bir becerisizlikle elime yüzüme bulaştırdım. adama Helal olsun sonuna kadar...
Diğer Haberler