MAGAZİN

Ada Masalı dizisi nerede çekiliyor, konusu ne? Ada Masalı dizisinin oyuncuları kimler?

Star TV ekranlarının yeni dizisi Ada Masalı izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Ada Masalı dizisi nerede çekiliyor ve oyuncuları kimler gibi sorular, dizinin takipçileri tarafından merak edildi. Peki, başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un yer aldığı yeni dizi nerede çekiliyor?

Ada Masalı dizisi nerede çekiliyor, konusu ne? Ada Masalı dizisinin oyuncuları kimler?

Bu sene yaz dizileri arasında yerini alan ve Star TV'nin yeni dizisi olan Ada Masalı, izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Ada Masalı dizisi nerede çekiliyor sorusu dizinin takipçileri tarafından araştırılıyor. Romantik komedi türünde olacak olan dizide başrolleri Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan paylaşıyor.

ADA MASALI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolünü paylaştığı Ay Yapım’ın yeni romantik yaz dizisi "Ada Masalı", 15 Haziran Salı günü saat 20.00’de Star TV'de başlıyor.

1

ADA MASALI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

İlk tanıtımıyla büyük ilgi gören ve bir adada yaşanan romantik aşkı konu alan yaz dizisi Ada Masalı'nın çekim yeri merak konusu oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Ada Masalı dizisi İzmir'de çekiliyor. Yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği, senaryosunu ise Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldğı dizinin çekimleri İzmir'in Sığacık ilçesinde gerçekleştiriliyor.

ADA MASALI OYUNCULARI

Ada_MasalY_dizisinden_ilk_fotoYraf_Ada_MasalY_ne_zaman_baYlYyor

Dizinin başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz yer alıyor.

Başrollerin yanında birçok başarılı isim de bulunuyor.

  • İpek Tenolcay,
  • Nihan Büyükağaç
  • Cem Anıl Kenar,
  • Beril Pozam,
  • Özge Demirtel,
  • Bülent Çolak,
  • Rami Narin,
  • Bedia Ener,
  • Eylül Ersöz

ADA MASALI DİZİSİ KONUSU

ada-masali-15mayis1

Çekimleri yazlık bir adada yapılan Ada Masalı, tam anlamıyla bir yaz dizisi olacak. Alp Navruz'un Deniz karakterine hayat verdiği dizide, partneri Ayça Ayşin Turan ise Derya karakterini canlandıracak. İzmir'de bulunan minik bir kasabada yaşayan bir kızın aşk öyküsünün ele alındığı dizi, babaannesi tarafından büyütülmüş olan bir kızın büyüyüp hayatının aşkını bulma hikayesini anlatacak.
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön