Mynet Trend

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Afrika’nın en zengin çocuğu olarak biliniyor! 10 yaşındaki Mompha Junior’un doğum günü hediyesi dudak uçuklattı

  Afrika’nın en zengin çocuğu olarak bilinen Mompha Junior, henüz 10 yaşında olmasına rağmen multimilyoner. Gerçek adı Muhammed Awal Mustapha olan minik milyarder, sosyal medyadan Mompha Junior adıyla yaptığı paylaşımlarla tüm dünyada tanınıyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Mompha Junior’un babası tarafından son olarak sosyal medyada doğum günü hediyesinin önünde poz verdiği bir fotoğrafı paylaşıldı.

  Instagram’da 25 bin takipçisi bulunan Mompha Junior, göz kamaştırıcı servetiyle herkesin dikkatini çekiyor. İş insanı milyoner babası Ismailia Mustapha sayesinde bebeklik dönemlerinden itibaren lüks araba koleksiyonu bulunan Mompha Junior’un kendisine ait bir malikanesi bulunuyor. Afrika’nın en zengin çocuğuna, 10. yaş gününde doğum günü hediyesi olarak ise 300 bin sterlin (5 milyon 662 bin 950 TL) değerinde sarı renk bir Lamborghini Aventador verildi.

  BABASI PAYLAŞTI

  1

  Çocuğun babası, multi-milyoner Ismailia Mustapha (Mompha Senior), arkasındaki süper arabaya uyması için spor ayakkabılarında parlak sarı bağcıklar giyen oğlunun doğum günün hediyesiyle olan fotoğrafını paylaştı. Oğlunun doğum gününü 1.2 milyon takipçisiyle paylaşan baba gönderisine, “Senin gibi bir oğlumun olması hayattaki en büyük yaşam kaynağım. Yüzündeki gülümseme daimi mutluluğumuzun sebebi. Seni seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun oğlum. Muhammed Awal. 10." notunu ekledi.

  2

  Sosyal medya kullanıcıları milyoner babanın paylaşımdan sonra Mompha Junior’un doğum gününü kutlamak için yorumlarda bir araya geldi. Genç milyoner dünyanın dört bir yanından kutlamaları kabul etti.


  Kesfet


  En Çok Aranan Haberler