SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ahmet Çakar'dan Yılmaz Vural mesajı

2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grup maçında sahasında İzlanda karşısında çok kötü bir futbol ortaya koyan Türkiye A Milli Futbol Takımı hakkında Ahmet Çakar'dan flaş bir tweet geldi.

Ahmet Çakar'dan Yılmaz Vural mesajı

Türkiye - İzlanda maçının yorumcusu Yılmaz Vural'a göndermede bulunan Ahmet Çakar, ''Yılmaz Vural'ın yerinde olsam sahaya iner bütün takımı tokat manyağı yaparım.'' tweetini paylaştı. Ahmet Çakar'ın bu tweeti kısa süre içinde çok sayıda retweet alırken Çakar'ın tweeti mesaj yağmuruna tutuldu.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Öte yandan maçta yaptığı yorumlarla dikkat çeken Yılmaz Vural, Twitter'da Trend Topic oldu. 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grup maçında sahasında İzlanda karşısında çok kötü bir futbol ortaya koyan Türkiye A Milli Futbol Takımı hakkında Ahmet Çakar'dan flaş bir tweet geldi.

Türkiye - İzlanda maçının yorumcusu Yılmaz Vural'a göndermede bulunan Ahmet Çakar, ''Yılmaz Vural'ın yerinde olsam sahaya iner bütün takımı tokat manyağı yaparım.'' tweetini paylaştı. Ahmet Çakar'ın bu tweeti kısa süre içinde çok sayıda retweet alırken Çakar'ın tweeti mesaj yağmuruna tutuldu. Öte yandan maçta yaptığı yorumlarla dikkat çeken Yılmaz Vural, Twitter'da Trend Topic oldu.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler