SPOR

CANLI

Ahmet Çakar'dan Yılmaz Vural mesajı

2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grup maçında sahasında İzlanda karşısında çok kötü bir futbol ortaya koyan Türkiye A Milli Futbol Takımı hakkında Ahmet Çakar'dan flaş bir tweet geldi.

Ahmet Çakar'dan Yılmaz Vural mesajı

Türkiye - İzlanda maçının yorumcusu Yılmaz Vural'a göndermede bulunan Ahmet Çakar, ''Yılmaz Vural'ın yerinde olsam sahaya iner bütün takımı tokat manyağı yaparım.'' tweetini paylaştı. Ahmet Çakar'ın bu tweeti kısa süre içinde çok sayıda retweet alırken Çakar'ın tweeti mesaj yağmuruna tutuldu.

Öte yandan maçta yaptığı yorumlarla dikkat çeken Yılmaz Vural, Twitter'da Trend Topic oldu. 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grup maçında sahasında İzlanda karşısında çok kötü bir futbol ortaya koyan Türkiye A Milli Futbol Takımı hakkında Ahmet Çakar'dan flaş bir tweet geldi.

Türkiye - İzlanda maçının yorumcusu Yılmaz Vural'a göndermede bulunan Ahmet Çakar, ''Yılmaz Vural'ın yerinde olsam sahaya iner bütün takımı tokat manyağı yaparım.'' tweetini paylaştı. Ahmet Çakar'ın bu tweeti kısa süre içinde çok sayıda retweet alırken Çakar'ın tweeti mesaj yağmuruna tutuldu. Öte yandan maçta yaptığı yorumlarla dikkat çeken Yılmaz Vural, Twitter'da Trend Topic oldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
SUÇ TEKNİK ADAMDA FUTBOLCULAR BURADA EN AZ KUSURLU OLANLAR.15 YABANCININ SANCISINI YILLAR GEÇTİKÇE YAŞAYACAĞIZ.DİBE VURDUĞUMUZDA FATİH TERİMİN FUTBOLU KATLEDİŞİNE TANIK OLACAĞIZ.
@turknecat bide şöyle düşün yabancı sınırlaması varken veysel sarı 5 milyon ahmet çalık 5 milyon ero daha sayamadıgım bir sürü hangi sisteme dönülsün
@turknecat 1 bakış açısıda ben diyeyim takımlarda yabancı topçu olduğu halde en iyi Tük oyuncularımız bunlar. Peki takımlarda yabancı olmasa hangi Türkler ile avrupada başarılı olacaksın.Alt yapı zorunluluğu gelmezse torunların bile senin ile aynı derdi yaşayacak.
Ahmet çakar türk milletinin dışarda sokakta ve kahvede söylenen sözleri bizim tercümanız olarak birçok kişiye aksetmesi iyi olmuş.Yılmaz vural gibi adamları görmek istiyoruz takımların başında adam paraya bakmıyor güzel oyunu savunuyor herzaman
Tüm futbolcuların milli takım kariyerine son vereceksiniz.Gençlerden ve TTF,TÜM FUTBOL KURULLARI,BAKAN HOCALAR YENİLENMELİDİR. UZUNUN DEYİŞİYLE DEFOLUDURLAR.
Takım
O
Av
P
Geri Dön