HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

AK Parti grup toplantısı öncesi çekildi... Depremde hayatını kaybeden Yakup Taş unutulmadı

Binlerce kişinin hayatını kaybettiği deprem felaketinde AK Parti Adıyaman milletvekili Yakup Taş da yaşamını yitirmişti. Bugün düzenlenen AK Parti grup toplantısı öncesi, depremde hayatını kaybeden milletvekili Yakup Taş unutulmadı.

AK Parti grup toplantısı öncesi çekildi... Depremde hayatını kaybeden Yakup Taş unutulmadı

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremde büyük hasar gören ve binlerce insanın öldüğü Adıyaman'da AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş da hayatını kaybetmişti. Kaydedilen bir görüntüye göre, AK Parti grup toplantısı öncesi, depremde hayatını kaybeden milletvekili Yakup Taş unutulmadı.

OTURDUĞU KOLTUKTA FOTOĞRAFI YER ALDI

AK Parti grup toplantısı öncesinde deprem felaketinde hayatını kaybeden Adıyaman milletvekili Yakup Taş'ın oturduğu koltukta, fotoğrafı yer aldı.

AA-20230301-30442692-30442688-AK_PARTI_TBMM_GRUP_TOPLANTISI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise açıklamalarında, "Adıyaman Milletvekilimiz Yakup Taş, 23 yakınıyla birlikte yıkılan binanın altında kalarak hayatlarını kaybettiler. İbrahim Halil Fırat 22 yakınını, Fatih Toprak 16, Ahmet Aydın 3 yakınını toprağa verdi. Hatay Milletvekilimiz Hüseyin Yayman 12 yakınını depremde kaybetti. Kahramanmaraş milletvekilimiz Celalettin Güvenç'in ağabeyi olan Sıtkı Güvenç vefat etti." ifadelerini kullandı.

"DANIŞMANININ NİŞANI İÇİN GELDİĞİ ADIYAMAN'DA HAYATINI KAYBETTİ"

İHA'nın haberine göre, Yakup Taş'ın, aynı zamanda akrabası olan danışmanının nişanı için Adıyaman'a geldiği öğrenilmişti.

AW836653_07

Youtube


En Çok Aranan Haberler