Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Akılalmaz olay! Metal boncuklu kolyeyi cinsel organına soktu, doktorlar tek tek çıkartmak zorunda kaldı

  Tayvan’da ismi açıklanmayan bir adam metal boncuklardan oluşan zincir bir kolyeyle mastürbasyon yaptı. Boncukların fark etmeden cinsel organına sıkışması üzerine şiddetli bir ağrıyla mücadele etmek zorunda kalan adam hastaneye zor yetişti. Yapılan cerrahi müdahalede doktorlar adamın cinsel organından boncukları tek tek çıkarttı.

  Tayvan’ın New Taipe kentinde 30’lu yaşlarında ismi açıklanmayan bir adam mastürbasyon yaptığı sırada metal boncuklu kolyesinin cinsel organına sıkışması sonucunda kabusu yaşadı. İlginç yönteminin ardından uykuya dalan adam gecenin ilerleyen saatlerinde dayanılmaz bir acıyla uyandı. Kolyesinin boncuklarının cinsel organının içinde olduğunu fark eden adam soluğu acil serviste aldı.

  “TÜM İDRAR YOLU HASAR GÖREBİLİRDİ”

  1

  Yeni Taipei'deki Taipei Tıp Üniversitesi Shuang-Ho Hastanesi’nde tedavi altına alınan adamın cinsel organından boncuklar çıkartıldı. Hastayı tedavi eden ürolog Gao Weichang, "Hasta evde zinciri nasıl çıkaracağını bilmiyordu. Zaten yaralanmıştı ve zincirin boncukları da sıkışmıştı. Hasta evde kendi yöntemleriyle boncukları çıkarmaya çalışsaydı tüm idrar yolu hasar görebilirdi” dedi.


  youtube


  En Çok Aranan Haberler