SPOR

Ali Koç'a büyük sürpriz!

Büyük Kulüp Genç Girişimciler ve İş Hayatı Komitesi'nin düzenlediği "Ali Koç ve Fenerbahçe" konulu söyleşide bir sürpriz yaşandı.

Ali Koç'a büyük sürpriz!

1.000 kişinin yer aldığı söyleşide, katılımcılar arasında bulunan Okşan Sayın isimli bir davetli, toplantı devam ederken Ali Y. Koç'a 40 yıldır sakladığı bir gazete sayfasını iletti. 11 Ocak 1978 tarihli Hürriyet Gazetesi haberinde Talay Erker'in Fenerbahçe'nin eski başkanlarından rahmetli Emin Cankurtaran ile yaptığı röportaj yer alıyordu.

Teşekkür ederek gazeteyi daha sonra okuyacağını ileten Ali Y. Koç ısrarlar sonrası röportajın son paragrafını davetliler önünde yüksek sesle okudu:

"Konuşmamız sırasında telefon çaldı... Konuştu, konuştu... Konuşurken yüzü güldü. Telefonu kapatırken, "Fenerbahçe'nin yarınları çok aydınlık" dedi... Bu sözünün gerisini de şöyle getirdi:

Şimdi konuştuğum Rahmi Koç'un oğlu... İki oğlu var, ikisi de hasta Fenerbahçeli... Aynen benim çocukluğumda olduğu gibi... Biraz sonra küçüğü gelecek, kendisine söz vermiştim, şu topu vereceğim... Fenerbahçe gelecek günlerde başkan sıkıntısı çekmez!.."

Salondan büyük alkış alan Ali Y. Koç, Okşan Sayın'a "Sağolun. Bunu daha önce de verebilirdiniz. Nasıl bu güne geldi?" dedi. Okşan Sayın "Bugünler için saklamıştım" diye cevap verince Ali Y. Koç "Tam Zamanı Şimdi" diyerek "Sorumluluğumuz daha da arttı" yorumunu yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
galatasaray ezigi fenerbahce
ali koç yahudi ve mason amaç fb’yi ele geçirmek
Ali Koç gelme Fenerin başına falan..biz böyle cok cok iyiyiz..hala Aykutla ugrasıyoruz hala 4. Yildiz peşindeyiz..kac yil oldu hatirlamiyorum Avrupada mac oynayali..sen gelme aman..FB düzelir falan..Biz boyle gercekten cok iyiyiz...( GS liyim bu arada :))
Asıl ezik olan galatasaraydır ulan ahmak siz daha sporcularınızın maaşını ödeyemiyorsunuz ezikler kayyum aranacak yakında basketbola diken üstünde de futbolcularında alacakları var borç batagındasınız bu sene ŞAMPİYON FENERBAHÇE şunu küçük kafanıza sokun gsli bjk li ezikler şimdi tam zamanı artık bu saatten sonra tutulmaz FENERBAHÇEMİZ mali açıdan ve sportif başarı bakımından artık FENERBAHÇEMİZE oynan oyun bozuldu çöktü bunların talepleri yeni heyecanlar keşfetmek lazım şimdi moda FENERBAHÇE li olmak olmayan kaybeder yaşasın FENERBAHÇEMİZE gönül verenler yaşasın FENERBAHÇE CUMHURİYETİ
Ulan Ahmak...Bu topraklarda bir tane Cumhuriyet var o da Türkiye Cumhuriyetidir...haddini bil...bölücü pislik..! o kadar eziksiniz ki Avrupada bir başarıniz yok..ülkemizde de rütbeniz belli..Ayrica en cok kupa kazanan, En cok şampiyon olan, avrupada en cok maç yapan, Avrupada en cok gol atan, Avrupada en cok galip gelen ve Dünyada en cok taninan Türk takimi hangisi sizce? Cevabinizi icinizden ne verdiginizi duyuyorum...!
ilhan ilhan6saray gibi nick in var ne tesadüf sana fetösaray da yakışırr he he : )))))
ozmoo 6 pardon 7 amannnn altımı yedimi neyseee hatırladım 6saray, fetösaray ha bide hagi vardı neydi lakabı kaltakların maradonası : ))))
Diğer Haberler