Mynet Trend

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Amazon Türkiye güvenilir mi ?

  Amazon'dan alışveriş yaparken içiniz rahat olsun. İnternet alışverişi sırasında alıcıyı en tedirgin eden durum alışveriş yapılan sitenin güvenilir olup olmaması oluyor. Amazon bu endişelerinizin hepsini ortadan kaldırıyor.

  2amazon

  Hesabınızı oluşturduktan sonra sırada bilgilerinizi kontrol etmek, güncellemek ve güvenliğinden emin olmak var. Sağ üst köşede hesabım yazan bölüme tıkladıktan sonra gerekli bilgilerin tamamını güvenle güncelleyebilirsiniz.

  Amazon’da Güvenli Alışveriş Nedir? Tıklayın, Öğrenin!

  Güvenlik kontrolü elinizin altında

  • Hesabım bölümüne girdikten sonra siparişlerim, giriş yapma ve güvenlik, adres, ödeme seçenekleri kutucuklarını göreceksiniz. Her birisinin üzerine tıklayarak bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Siparişlerim kısmından kargo takibinizi yapabilir, ürün iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  1

  • Giriş yapma ve güvenlik bölümünden oturum açma bilgilerinizi adınızı ve cep telefonu numaranızı dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

  2

  • Taşındıysanız ya da kargolar eve gelmesin diyorsanız dilediğiniz adresi yazabilir, istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

  3

  • Belkide bunları içinde en korkulan konu kart bilgilerini girmek oluyor ama o konuda da içiniz rahat olsun kart bilgilerinize sizden başkasının ulaşması mümkün değil.

  4

  • Amazon cüzdanınız kısmından ödeme aracınızı ekleyerek kart bilgilerinizi kaydedebilirsiniz. Sizden başkasının görmesinin mümkün olmadığı kayıtlı kartınızı alışverişleriniz esnasında bir daha kart bilgisi girmenize gerek kalmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  ödeme aracı

  Geriye dilediğiniz ürünleri seçmek ve sepetleri doldurmak kalıyor. Dolsun sepetler,başlasın alışveriş!

  640xauto

  Amazon’da Güvenli Alışveriş Nedir? Tıklayın, Öğrenin!

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler