HABER

Antalya'da akıllara durgunluk veren olay! İntihar girişimini çekirdek yiyerek izlediler

Antalya'da 27 yaşındaki Yusuf K. bir alışveriş merkezinin 3'üncü katındaki demir korkuluklara çıkarak intihar girişiminde bulundu. Polisin uzun uğraşı sonucu atlamaktan vazgeçen genç adam ikna edilirken, olayı çekirdek yiyerek izleyenler dikkat çekti. Yusuf K., aşağıda kendisi için önlem alan itfaiyecilere de "Güneşte kalmayın" diye seslendi.

Antalya'da akıllara durgunluk veren olay! İntihar girişimini çekirdek yiyerek izlediler

Olay, saat 15.30 sıralarında, Kepez ilçesi Fabrikalar Mahallesi'ndeki alışveriş merkezinde meydana geldi. Binanın 3'üncü katındaki demir korkuluklara çıkan Yusuf K.'yi görenler, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbarın ardından adrese polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis, Yusuf K.'nin bulunduğu katta demir sundurmaya çıkıp, vazgeçmesi için uzun süre iknaya çalıştı.

Screenshot_12

ÇEKİRDEK YİYEREK İZLEDİLER

1,5 saat boyunca demir korkulukların üzerinde dolaşan Yusuf K., aşağıda kendisi için önlem alan itfaiyecilere de "Güneşte kalmayın" diye seslendi. Bu sırada parkta olanlar ise Yusuf K.'yi çekirdek yiyerek izledi. Polisin yardım etme sözü verdiği Yusuf K., aşağı inerken, soruşturma başlatıldı.

intihar-girisimini-cekirdek-yiyerek-izlediler_6535_dhaphoto1

intihar-girisimini-cekirdek-yiyerek-izlediler_6535_dhaphoto6

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön