Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Mide bulandıran olay! Dört erkek sokakta gördükleri kadını zorla eve sürükledi... Cinsel saldırıdan tek bir hareketle kurtuldu

  Tayland'ın Udon Thani eyaletinin Mueang bölgesinde yaşanan bir olay ülkenin gündemine yerleşti. Olayda ismi açıklanmayan 19 yaşındaki bir kız öğrenci sokakta yürüdüğü sırada 4 sarhoş erkek tarafından kaçırılıp zorla eve götürüldü. 4 erkeğin cinsel saldırısına uğrayan kız öğrenci saldırganın bir anlık dalgınlığından yararlanarak erkek arkadaşına haber verip kaçmayı başardı.

  Mide bulandıran olay! Dört erkek sokakta gördükleri kadını zorla eve sürükledi... Cinsel saldırıdan tek bir hareketle kurtuldu

  MYNET|DIŞ HABERLER Tayland'ın Udon Thani eyaletinin Mueang bölgesinde 19 yaşındaki ismi açıklanmayan kız öğrenci bir grup erkek tarafından zorla eve götürüldü. Kaçırıldığını ve cinsel saldırıya maruz kaldığını anlatan 19 yaşındaki öğrenci olay gecesinde erkek arkadaşıyla tartıştığını ve yurttan evine yürüyerek gitmeye karar verdiğini anlattı. Yaşları 21 ila 23 arasında olan üniversite öğrencisi dört erkeğin önünü kestiğini ve erkek arkadaşının evinin hemen aşağı sokağında bulunan evlerine zorla kendisini götürdüğünü söyledi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Kabus anlarında saldırganların bir anlığına dikkatinin dağıldığını fark eden genç kadın ise erkek arkadaşına mesaj atarak yardım istedi. Olay yerine sadece 100 metre uzaklıkta yaşayan erkek arkadaşı, kısa bir süre sonra beş arkadaştan oluşan bir grupla birlikte sarhoş saldırganlarla yüzleşmek için geldi.

  Erkek arkadaşı tarafından kurtarılan genç kadın olayı polise anlatarak şikaeyetçi oldu. Kimlikleri tespit edilen saldırganlara ilişkin olarak soruşturmanın devam ettiği söylendi.

  En Çok Aranan Haberler