HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

Karlı yollarda yolda kalmaktan bıktınız mı? Peki, kar zincirlerinin o karmaşıklığı ve ağırlığı sizi korkutuyor mu? Artık bunlarla uğraşmanıza gerek kalmadı çünkü kar çorabı adı verilen yeni nesil ürünleri taşımak ve kurmak çok kolay. İki dakikada hazır hâle gelen bu harika ürünlerle yolculuğa güvenle devam edebilir, karda yaşanan olumsuzluklardan kendinizi ve ailenizi koruyabilirsiniz. Haydi gelin, birbirinden kaliteli kar çorabı çeşitlerine birlikte göz atalım.

Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

İçindekiler

  • 1. Yolculuğa güvenle devam etmenin yolu: NKT GROUP Araç Lastiği Kar Çorabı Yüksek Kalite Kırmızı
  • 2. Karlı ve buzlu yollar gözünüzü korkutmasın: BYENS Kar Zinciri Takmatik Zincir Lastik Kar Çorabı
  • 3. %100 yerli üretim: Sitingo Oto Lastik Kar Çorabı Eco Series (X-Large)
  • 4. Karlı yollardan korkmanıza gerek kalmadı: Matte Lastik Kar Çorabı Kar Zinciri Muadili
  • 5. Nanoteknoloji ile üretilen üstün teknolojili kumaş: Kar Patinaj Çorabı Space 2'li Takım
  • 6. Kar yağdığında yolda kalmaya son: Bundera Oto Kar Çorabı Karpatik Seti
  • 7. Aracınıza zarar vermeden karlı yollarda yolculuk etmek mümkün: Sitingo Oto Lastik Kar Çorabı Performance Series (XXLarge)
  • 8. Herkesin arabasının bagajında bulunması gereken ürün: Silknet Oto Kar Çorabı
  • 9. "En iyi kar çorabı hangisi?" diye merak edenlere: Isse Kumaş Kar Zinciri
  • 10. Karlı yollara çıkarken yanınızdan eksik etmeyin: CARALL 2 Adet EN 16662-1 Onaylı Kar Çorabı

Karlı ve buzlu yollarda aracınızın alt takımına, ABS ve ESP sistemlerine zarar vermeden yolculuğunuza devam etmek istiyorsanız artık bunun çok basit bir çözümü var: kar çorabı kullanmak! Kar çorapları lastiğinizin kaymasını önlerken size de karlı havaların tadını çıkarma ve güvenle yolculuk yapma fırsatı sunuyor. Peki, aracınıza uygun kar çorabını nasıl bulacaksınız? Birbirinden kaliteli kar çorabı modellerini incelemek için okumaya devam edin.

1. Yolculuğa güvenle devam etmenin yolu: NKT GROUP Araç Lastiği Kar Çorabı Yüksek Kalite Kırmızı


Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Birçok kişi "Kar çorabı nedir?" diye merak ediyor. Kar çorabı araçların az miktardaki buz ve kar üzerinde daha rahat ve güvenli bir şekilde ilerlemelerini sağlayan, lastiğe kolay bir şekilde geçirilen bir tür kumaş malzemedir.

En iyi kar çoraplarından NKT GROUP Araç Lastiği Kar Çorabı Yüksek Kalite Kırmızı karlı yollardaki en büyük yardımcınız olmaya aday. Aracınızın ön takımına zarar vermeyen bu ürünü kolayca takıp çıkarabilirsiniz. Ayrıca sürüş konforunu olumsuz etkilemediği için uzun mesafede bile rahat edebilirsiniz.

Ürünü İncele

2. Karlı ve buzlu yollar gözünüzü korkutmasın: BYENS Kar Zinciri Takmatik Zincir Lastik Kar Çorabı


Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

BYENS Kar Zinciri Takmatik Zincir Lastik Kar Çorabı şehir içi karlı ve buzlu yollarda kullanıma uygun bir ürün. Uzun ömürlü kullanım olanağı sunan ve araca zarar vermeyen ürün özellikle kış lastiği kullanmayanlara öneriliyor. ABS'ye ve ESP'ye zarar vermeyen ürünle montaj eldiveni de gönderiliyor.

Nispeten yeni sayılan bu ürünler hakkında "Kar çorabı işe yarar mı?" diye merak edenler olabilir. Kar çorapları düşük hızlarda ve özellikle zincir takılmayacak kadar düşük miktarda buz ve karın olduğu zamanlarda lastiklerin patinaj yapmasını engeller. Bu sayede kayma riski yaşamadan yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Ürünü İncele

3. %100 yerli üretim: Sitingo Oto Lastik Kar Çorabı Eco Series (X-Large)


Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

Sitingo Oto Lastik Kar Çorabı Eco Series (X-Large) karlı ve buzlu yollarda harika yol tutuş performansı sergileyerek dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. ABS ve ESP gibi sürüş sistemlerine zarar vermeyen ürün sürüş sırasında titreşim ve ses gibi olumsuzluklara da neden olmaz.

Kar çorabı almayı planlayan birçok kişi "Kar çorabı nasıl takılır?" diye merak edebilir. Ürün, kolay kurulum için lastiğin üst tarafından geçirilerek giydirilir. Daha sonra lastik öne veya arkaya yarım tur döndürülür ve çorabın kalan kısmı da lastiğe tamamen takılır. Bundan sonra tek yapmanız gereken ani hareket ve yüksek hızdan kaçınarak yola devam etmek.

Ürünü İncele

4. Karlı yollardan korkmanıza gerek kalmadı: Matte Lastik Kar Çorabı Kar Zinciri Muadili


Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

Matte Lastik Kar Çorabı Kar Zinciri Muadili en iyi kar çorabı seçenekleri arasında yer alıyor. Kullanımı çok kolay olan ürün, sizi paslanma gibi sorunlarla uğraştırmıyor. İki dakika içinde kolay bir şekilde kurulabildiği gibi benzersiz bir yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti sağlıyor.

Aracınızın güvenlik donanımıyla da uyumlu çalışan ürün yürüyen aksamlarda hasar oluşturmaz. Üstelik kolayca taşınabilir ve saklanabilir olmasının yanında çok da kaliteli. Aracınızın lastik ebadına uygun bir seçim yaptıktan sonra siz de bu kaliteyle tanışabilirsiniz.

Ürünü İncele

5. Nanoteknoloji ile üretilen üstün teknolojili kumaş: Kar Patinaj Çorabı Space 2'li Takım


Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

Kar Patinaj Çorabı Space 2'li Takım nano teknolojik kumaş kullanılarak üretiliyor. Buzda ve karda kaymayı önleyerek sürüş konforunu arttırıyor. Hafif ve taşıması kolay malzemeden imal edilen ürünü alırken lastik ölçüsüne dikkat etmek gerekiyor.

Yolculuk esnasında karlı veya buzlu bir ortamla karşılaştığınızda iki dakika içinde ürünü lastiğinize takabilir, 30-40 kilometre hızla yolculuğunuza sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz. Zincir gibi muadil ürünlere göre üstünlük sağlayan kar çorapları hem kullanıcıları memnun ediyor hem araçlara zarar vermiyor.

Ürünü İncele

6. Kar yağdığında yolda kalmaya son: Bundera Oto Kar Çorabı Karpatik Seti


Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

Bundera Oto Kar Çorabı Karpatik Seti her türlü karlı ve buzlu yolda yol tutuş kapasitesini %100 arttırır. Diğer ürünler gibi aracın yürüyen aksamına bir zarar vermediği ve çelik jantları da çizmediği için sıkça tercih edilir.

Ürünü kullanmaya başladıktan sonra yol koşulları değişirse veya araç durdurulursa uzun ömürlü olması açısından kar çorabının çıkarılması gerekir. Takması da oldukça kolay ürün pratik yapısı sayesinde sürücülerin ilgisini çekiyor. Siz de yola tedbirli bir şekilde çıkmak istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Aracınıza zarar vermeden karlı yollarda yolculuk etmek mümkün: Sitingo Oto Lastik Kar Çorabı Performance Series (XXLarge)


Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

Dayanıklılığı sayesinde sık sık tercih edilen Sitingo Oto Lastik Kar Çorabı Performance Series (XXLarge) sadece bir sezon değil, uzun yıllar boyunca size eşlik eder. Özel kumaşı ile karlı ve buzlu yollarda tutuşu arttıran ürün, böylece sürüşü daha konforlu hâle getirir.

Tamamen yerli üretim olan kar çorabı ISO9001 ve EN16662-1 kalite belgelerine sahip. Yırtılmaya karşı dirençli Ripstop teknolojisi ile üretiliyor ve testleri TUBİTAK laboratuvarlarında yapılıyor. Artık karlı ve buzlu yollarda kalacağım korkusu yaşamayacak, iki dakika içerisinde montajını yapabileceğiniz kar çorabı ile güvenle yola devam edeceksiniz.

Ürünü İncele

8. Herkesin arabasının bagajında bulunması gereken ürün: Silknet Oto Kar Çorabı


Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

Karda tutunmak için en iyi seçeneklerden biri olan Silknet Oto Kar Çorabı, Birleşik Krallık'ın Çekiş Gücü En İyi Kar Çorabı Ödülü'ne sahip. ABS ve ESP'li araçlarda kullanıma uygun olan ürün, ses ve sarsıntı yaratmadan konforlu bir şekilde yola devam etmenizi sağlar.

Arabalar, karavanlar ve 4x4 araçlarda kullanıma uygun yapısı nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Ürün, daha iyi tutuş için kumaşın lastiğe tam oturmasını ve çorabın merkezinde kırışıklık oluşmasını engelleyici bir teknoloji ile imal edilir. Sağlam bir taşıma çantası olan ürünün hafif olduğunu ve yer kaplamadığını da belirtelim.

Ürünü İncele

9. "En iyi kar çorabı hangisi?" diye merak edenlere: Isse Kumaş Kar Zinciri


Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

Isse Kumaş Kar Zinciri en çok beğenilen kar çorabı modelleri arasında yer alıyor. Her türlü araca uyumlu olan ürünü lastik ebatlarına dikkat ederek satın almak gerekiyor. Karlı ve buzlu yollarda yol tutuşunu arttırarak yolda kalmadan güvenle yolculuğa devam etmenizi sağlıyor.

Çok hafif olan ve yer kaplamayan ürünü bagajınızda her daim bulundurabilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolay olan ürünü birkaç dakika içinde lastiklere geçirebilir, yola devam edecek şekilde hazır hâle getirebilirsiniz. Uzun ömürlü ve kullanışlı olduğu gibi sürüş konforunu da koruyan kar çorabının yorumlarına bakıldığında da oldukça olumlu yorum aldığını belirtelim.

Ürünü İncele

10. Karlı yollara çıkarken yanınızdan eksik etmeyin: CARALL 2 Adet EN 16662-1 Onaylı Kar Çorabı


Arabanızın kaymasını engelleyecek en iyi kar çorapları

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Sırada en iyi kar çorabı markalarından biri var! Karlı ve buzlu yollarda sessiz ve titreşimsiz bir şekilde yola devam etmek için CARALL 2 Adet EN 16662-1 Onaylı Kar Çorabı'nı alabilirsiniz. Oldukça hafif bir yapıya sahip olan ürün montaj eldivenleriyle birlikte yıkanarak saklanabilir.

Kar çorabı, 65 milimetreden 275 milimetreye kadar tüm lastiklere uyum sağlar. Ayrıca aracı hareket ettirmeden, herhangi bir kriko veya benzeri bir araca ihtiyaç duymadan iki dakika içerisinde monte edilebilir. EN 16662-1-2020 onaylı ürünü kullanırken doğru şekilde takmaya, ardından aracı kullanırken 40 kilometre hızı geçmemeye dikkat etmek gerekir.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler