Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Arabasında rahatlıkla tuvaletini yapmak için icat ettiği düzenek sosyal medyada çok konuşuldu! 'Ne gerek vardı şimdi buna?'

  Sosyal medyada bir adam arabada tuvalet ihtiyacının gelmesi durumuna kendince bir çözüm üretti. Arabasında kendisine ait seyyar bir tuvalet oluşturan adamın icadı bazı sosyal medya kullanıcılar tarafından beğenilirken bazı kullanıcılar tarafından ise gereksiz bulundu.

  Sosyal medyada bir adam yolculuk sırasında tuvaletinin gelmesi durumunda zorda kalmamak için yaptığı icatla gündem oldu. Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken paylaşımında genç adam önce bir termosu altından deldi ve arabanın bardaklık bölümünden aşağıya doğru kendisine bir gider borusu döşedi.

  3

  O anlar sosyal medya kullanıcılarının ilgisi çekti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Muhteşem icat yalnız" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Ne gerek vardı şimdi buna?" yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Sağa çekmek sadece 30 saniye sürerdi" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler