Arka Sokaklar 531. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hüsnü Çoban yemekten zehirlendi! Arka Sokaklar son bölüm izle!

Arka Sokaklar'ın 531. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölümde, yapılan gizli operasyonda Selin'in kimliği ortaya çıkıyor. Ekip ise Selin'i kurtarmak için çatışmaya giriyor. Arka Sokaklar'n 8 Kasım Cuma ekrana gelen 530. son bölümünde ise Hüsnü Çoban ve ailesi zehirleniyor. Nazike'nin hastalanması yüzünden yemek işi Jennifer'a kalıyor ve sonuç hastanede bitiyor. Mesut ise Selin ile evlenmek istiyor. İşte Arka Sokaklar 531. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Kanal D'de 14. sezonuyla ekrana gelen Arka Sokaklar'ın 530. son bölümü 8 Kasım Cuma akşamı ekrana geldi. Arka Sokaklar son bölümde,Nazike feci halde grip olmuştur. Hüsnü eve geldiğinde akşam yemeğinin ne olacağını sorduğu sırada Jennifer ortaya atlar. Kendisinin yemek yapacağını söyler. Hüsnü pek yapacağına inanmasa da, Tekin'in gazı ile de Jennifer'ın isteğini kabul eder. Jennifer, Amerika'nın Kentucky yöresine özgü bir yemek yapar. Görünüşünden Hüsnü ve ev halkı yemeğe pek yanaşmaz; fakat, Jennifer'ı kırmamak için mecburen yerler. Bir tek Zeliş yemez. Ertesi gün Çoban Ailesi hastaneye taşınır.

arka2

ARKA SOKAKLAR 531. YENİ BÖLÜM FRAGMANI! SELİN GİZLİ GÖREVDE AÇIĞA ÇIKIYOR

Arka Sokaklar 531. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Ekip, geniş çaplı bir operasyon düzenler. Oldukça büyük bir çatışma olur. Öte yandan Engin'in liderliğinde yapılan gizli operasyon bazı sorunlara yol açar. İlk olarak kılık değiştiren Selin'in kimliği ifşa olur. Durumun tuzak olduğunu anlaşılınca ekip yeniden çatışmaya girer. Ezgi ise kendisinden gizli tutulan bu operasyon için Rıza Baba'ya serzenişte bulunur. Ancak Rıza Baba, Ezgi'ye beklemediği bir tepki gösterir. Engin, Nadir ile yaptığı konuşmadan sonra bazı ciddi kararlar alır. Engin ne yapacak?

arka3

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 15 Kasım Cuma 20.00'da Kanal D'de!

MESUT VE SELİN EVLENECEK Mİ?

Arka Sokaklar 530. bölümde Mesut, bekarlığa fazla dayanamayacağını düşünüyor ve Selin'e evlilik olayını tekrar açmaya çalışıyor.

arka4

Selin ve Mesut, zor zamanları atlattıktan sonra tekrar eski güzel günlerine dönerler. Mesut, Selin'in evinde kaldığı sürece gördüğü ilgiden çok memnun kalır. Hüsnü ile konuşmasında da bu ilgiden dolayı bekarlığa veda edeceğinin sinyallerini verir. O da, Hüsnü de bu karardan dolayı çok mutludurlar. Sadece bu fikrin tekrar Selin'e açılması kalır. Mesut, Selin'i Gazinin Yeri'ne çağırır ve ona mükellef bir akşam yemeği hazırlar. Bu romantik gecede Mesut evliliğe dair düşüncelerini açar. Selin, Mesut'un cesaretinden dolayı duruma biraz kuşkuyla yaklaşır ve onun beklediği cevabı vermekte acele etmez.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

8 Kasım 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 530. son bölümünde ekip, teşkilattan gizli kurdukları oluşum ile yaptıkları operasyonlardan meyvelerini toplamaya başladı.

Rıza Baba ve Engin Müdürün oluşturduğu gizli ekip Nadir'i yakalamak için avukatı Serpil ve Vladimir'in peşine düşüyor. Önce, Kolsuz Namık'tan aldıkları bilgilerle Nadir'in karakutusu sayılacak Serpil'i gözaltına almak için evine giden ekip tatsız bir olayla karşı karşıya kalıyor. Çünkü Nadir, ekipten önce davranarak Serpil'in işini bitirmiştir. Tek umutları Vladimir kalır.

Bu sırada Selin ve Bahar, ekipteki arkadaşlarının sürekli olarak gizli işler peşinde olduğunu anlarlar. Arkadaşlarından bunun hesabını sorunca da Rıza Baba mecburen durumu anlatır. Selin ve Bahar da gizli ekibin bir parçası olur..

Ekibimiz Vladimir'i yakalayıp gizli sorgu mekanına getirirler. Vladimir, Nadir'i artık sorun etmemeleri gerektiğini söyler. Onlara, Nadir'i öldürmesi için kiralık katil olan Kurye'yi kiraladığını anlatır. Kurye, kimsenin ulaşamadığı birisidir. Nadir, Kurye'nin ilk saldırısını manevi yeğeni Ezgi ile atlatmayı başarır. İkinci saldırıda ise, Kurye'nin karşısına dikilerek Vladimir'in verdiğinin üç katını önerir. Ekip, Nadir'in hala sağ olmasından dolayı Vladimir'in planının işe yaramadığını anlar. İş başa düşer. Ekip, saklandığı villaya giderek Nadir'in karşısına dikilir...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler