MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Baba dizisi nerede çekiliyor? Baba dizisi oyuncuları kimler ve konusu nedir?

Show TV ekranlarının yeni yapımı Baba dizisi her hafta ekrana gelmeye devam ediyor. Dizi "Bir Anadolu hikayesi" sloganıyla çıkış yapıyor. İlgiyle takip edilen dizinin çekim yeri, konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki Baba dizisi nerede çekiliyor? Baba dizisi oyuncuları kimler ve konusu nedir? İşte merak edilenler...

Haluk Bilginer'in başrolünde yer aldığı Baba dizisinin konusu ve oyuncuları merak edildi. Geçtiğimiz günlerde ilk defa Show TV'de ekrana gelen yapım son dönemin popüler ismi Tolga Sarıtaş ve usta oyuncu Haluk Bilginer'i bir araya getirdi. Peki Baba dizisi nerede çekiliyor?

BABA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Show TV'de ekrana gelen Baba dizisi İstanbul'da çekiliyor. İstanbul'un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Baba dizisinin sahnelerinde renkli görüntüler oluştu. Dizinin tanıtım fragmanında yer alan konak, Reşatpaşa Konağı adıyla geçmektedir.

BABA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Haluk Bilginer- Emir Saruhanlı

Tolga Sarıtaş – Kadir Saruhanlı

Özge Yağız - Büşra Kalkan (Saruhanlı)

Damlasu İkizoğlu – Kübra Saruhanlı

Hakan Kurtaş – İlhan Karaçam

Taner Rumeli – Servet Saruhanlı

Ayda Aksel – Fazilet Satuhanlı

Zeynep Tuğçe Bayat – Şahika Saruhanlı

BABA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

6209f60b7152d80b78e674db

Dizide Saruhanlı ailesi, Ödemiş'te bir aile apartmanında hep beraber mütevazı bir hayat süren, geleneklerine bağlı, kalabalık bir ailedir. Ailenin reisi Emin Saruhanlı; mütedeyyin, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve otoriter bir babadır.

baba-dizisi-ne-zaman-hangi-kanalda-yayinlanacak-iste-haluk-bilginer-in-basrolde--1639994534

Emin'in en küçük oğlu Kadir Saruhanlı'nın bayram ziyareti için eve dönüşü baba ile oğul arasında eski defterlerin açılmasına sebep olacaktır. Yaşanan bir uçak kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamıyle değiştirecektir. Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni hayatı başlarken, Emin ailesini korumak için hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya kalacaktır.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler