Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Başrolünde Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinden yeni fragman geldi! Öpüşme sahnesi olay oldu

  Oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Boran Kuzum ve Metin Akdülger'i buluşturan "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisi için geri sayım başladı. Gösterim tarihi 9 Mayıs olarak açıklanan dizinin fragmanındaki Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger'in öpüşme sahnesi çok konuşuldu.

  Ece Yörenç'in imzasını taşıyan 'Kimler Geldi Kimler Geçti' dizisi son dönemde Netflix'in merakla beklenen yapımlarından biri. Genç bir avukatın, acı verici bir ayrılığın ardından modern ilişkilerin karmaşık dünyasına adım atarken en yakın dostları ona destek olmasını konu alan dizi romantik komedi sevenleri şimdiden heyecanlandırdı. Dizinin oyuncusu kadrosunda ise Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi isimler yer alıyor.

  34

  Netflix Türkiye'nin resmi X (Twitter) hesabından dizinin fragmanı, "Hazırsak, AŞIK OLUYORUZ! Kimler Geldi Kimler Geçti 9 Mayıs'ta sadece Netflix'te." notuyla paylaşıldı.

  KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ DİZİSİNİN KONUSU

  KAPAK1

  Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi başarılı bir avukat olan Leyla Taylan'ın aşk acısından kurtulmak için attığı adımları konu ediniyor. Leyla'nın yanısıra, aynı avukatlık bürosunda çalıştığı arkadaşlarının ilişkileri de mercek altına alınıyor.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler