MAGAZİN

Bella Thorne şimdi de TikTok'u salladı!

Yaptığı her paylaşımla olay olan Bella Thorne, şimdi de TikTok'ta gündem oldu. Thorne arkadaşı Carrington Durham ile flörtöz hallerini paylaştı.

Yaşam tarzı, ilişkileri, imajı sık sık eleştiri konusu olsa da hayranları asla azalmayan Bella Thorne yine gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde yetişkinlere yönelik bir sosyal medya platformu olan OnlyFans'a katılan Thorne 24 saat içinde 1 milyon dolar kazanarak rekor kırmıştı.

Instagram'da da cesur pozlarını paylaşan Bella Thorne şimdi de TikTok paylaşımıyla dikkat çekti. Bella Thorne, TikTok'a iyi arkadaşı Carrington Durham'ı ile beraber müstehcen bir video yükledi ve sınırları zorlamaya devam etti. Thorne paylaşımına ise "Beni tanıyorsan eskiden sarışın olduğumu bilirdin ve sadece arkadaşlarımla dalga geçiyorum" notunu ekledi.

TikTok'ta 5 milyona yakın takipçisi olan Bella, eğlence dolu son klibinde 800.000'den fazla görüntülendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
yok olun bu dünyadan...
@kgo3lifda1 Kültürel anlamda olmasa da, stratejik anlamda böyle kimseler de gerekli diye düşünüyorum. Onların yarattığı esneme ortamının arkasındaki ikinci ortamda gerçek kültür insanları çalışmalarını daha rahat yapabilirler bu sayede.
Hayat bu işte yupppppppiiiiiii
Yakındır Başımıza gelecek Felaketler
Geri Dön