Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Bergen filmi, Arap sinemaseverlerden tam not aldı! “Tüm tahminleri aştı”

  “Acıların Kadını” lakabıyla Türk arabesk dünyasının en güçlü kadın seslerinden biri olarak kabul edilen Bergen’in hayatını anlatan film, Türkiye’deki gişe rekorunun ardından şimdi de Arap seyircisinden tam not aldı. Türk sinemalarında 10 milyon doların üzerinde üzerinde hasılat elde eden film, şimdi Suudi Arabistan, BAE, Kuveyt, Bahreyn, Katar, Lübnan ve Umman’da rekora koşuyor.

  Bergen filmi, Arap sinemaseverlerden tam not aldı! “Tüm tahminleri aştı”

  Hayat hikayesiyle herkesi etkileyen ve "Acıların Kadını" olarak bilinen müzisyen, arabesk şarkıcısı Bergen'in vefatının ardından 33 sene geçti. Mehmet Binay’ın yönetmenliğini, Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un senaryosunu üstlendiği Bergen filmi, ünlü arabesk şarkıcısı Belgin Sarılmışer’in acılarla dolu hayatını konu aldı. Başrolünde Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı filmde, Bergen’in sevdiği adam tarafından yüzüne kezzap atılması ve öldürülmesi kadına şiddete yönelik tartışmaları alevlendirirken yapım gişede rekor kırmıştı.

  BÜYÜK BİR ÇIKIŞ YAKALADI

  sinema 2

  1980’li yılların arabesk müziğinin efsanevi sesi Bergen’in hayatını anlatan film, Suudi Arabistan , BAE, Kuveyt, Bahreyn, Katar, Lübnan ve Umman'da gişe rekoru kırmaya devam ediyor. 16 Haziran’da Arap sinema seyircisinin beğenisine sunulan film, bu bölgelerde 300.000'den fazla izlenmeye ulaştı ve 4.8 milyon dolardan fazla hasılat elde etti.

  EN BAŞARILI TÜRK FİLMİ

  kapak sinema1

  Dubai merkezli katılımcı ve dağıtımcı Vox Cinemas, bölgede vizyona giren en başarılı Türk filminin Bergen olduğunu açıkladı. Majid Al Futtaim Cinemas'ın genel müdürü Toni El Massih tarafından yapılan açıklamada, “Bergen, bölgedeki film severlerin ilgisini gerçekten çekti ve tüm tahminleri aştı” dedi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler