MAGAZİN

Bir Aşk Hikayesi bitiyor mu?

FOX TV bir diziyi daha bitirme kararı aldı.

Bir Aşk Hikayesi bitiyor mu?

FOX, Sana Bir Sır Vereceğim ve Babam Sınıfta Kaldı'nın ardından bir diziyi daha bitirme kararı aldı.
Seçkin Özdemir ve Damla Sönmez'in barollerinde oynadığı Bir Aşk Hikayesi dizisi yayından kaldırıldı. Reytinglerde istenilen seviyeye ulaşamayan dizinin yayından kaldırıldığı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
RTÜK bu kanallar için karar alsın. Öyle bir dizi tutmuyor diye yayından kaldıramasınlar. İzleyip takip eden halka hakaret ediliyor resmen. Kanalların insiyatifine bırakılmasın bu durum. Başladılarsa bir diziye sonuna kadar gitmek zorunda kalsınlar. Bak bakalım işler nasıl profesyonlleşiyor o zaman !!!!!
gecenin kör bir saatinde yayınlarsanız tabi ki bitirirsiniz. Ancak her ne olursa olsun ama bitirmeyin
lütfen birirmeyin gecenin yarısında yayınlarsanız tabi bitirirsiniz lütfen çoçuklar duymasında önce verin onun yüzünde dizimizi izliyemiyoruz çoçuklar dizisi kaldırırsın
Türk Televizyonu değilmi kardeşim alayı şerefsiz koymuşlar 22.15 Salı günü okula giden var erken kalkan var dizinin olmadığını bilen var oysaki çok güzel bir dizi saniyesini kaçırmadım şimdiye kadar.
fox TÜRK kanalı değil
bu diziyi çok beğeniyorum lütfen daha erken bir saate bırakın yoksa artık fox izlemem
kardeşim mal mal haber yapmayın. dizinin reytingleri iyi. reytinglerden bitmiyor. anlaşma bu kadardı. orjinal versiyonu 16 bölümdü bunu da fazla uzatmak istemeyip bitirdiler. normalde 60.bölümde bitecekti.
lütfen bir aşk hikayesi bitmesin.geç saatlerde verdiğiniz için izliyemiyoruz yoksa biz o diziyi severek izliyoruz çoçuklar duymasından önce bir aşk hikayesini verseniz çok iyi olur lütfen kaldırmayınız fox ailesine rica edeiyoruz
iyi olur,iyice saçmalamıştı,sürekli benzer olayların tekrarı,mezar açma saçmalığına kadar geldi,dil sağlam olmayınca olacağı bu
severek izlediğim bir dizi kaldırılmasa sevinirim bidaha kolay kolay böyle bir dizi bu konulu bir dizi tutmaz evet biraz saçmaladı ama bu işin sonu nereye varacak herkezce merak ediliyor fox bunu yapabilir yapmalı yoksa biraz prestij kaybedicektir ben fox u sadece bir aşk hikayesi dizisi varken açan biriyim fox denince akla bir aşk hikayesi geliyo başka damgasını vuran bir program yapamamıştır fox bu güne kadar tabii bu benim fikrimm..
Diğer Haberler