Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Bir kehanet de 3. Dünya Savaşı için geldi! 'Yeni Nostradamus' lakaplı Hintli astrolog kesin başlangıç tarihi verdi: Sayılı günler kaldı

  'Yeni Nostradamus' lakaplı Hintli astrolog Kushal Kumar, dünya çapında artan gerilimlerin ardından 3. Dünya Savaşı'nın çıkacağını tahmin ettiğini söyledi. Öngörüsünü bir tık ileriye taşıyan Hintli astrolog 3. Dünya Savaşı'nın başlangıcı için kesin tarih verince dünya basınındaki manşetlerde yerini aldı.

  Bir kehanet de 3. Dünya Savaşı için geldi! 'Yeni Nostradamus' lakaplı Hintli astrolog kesin başlangıç tarihi verdi: Sayılı günler kaldı

  MYNET|DIŞ HABERLER Yeni Nostradamus olarak bilinen Hintli astrolog Kushal Kumar, astrolojinin Vedik adı verilen Hindu versiyonunu kullanarak 3. Dünya Savaşı'nın başlangıç tarihini hesaplamayı başardığını söyledi.

  The Daily Star'a göre Kumar, 3. Dünya Savaşı'nın önümüzdeki ay, 18 Haziran'da başlama ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyor. Hintli astrolog, tarihin 3. Dünya Savaşı'nı tetikleyecek en güçlü gezegensel uyarıcıya sahip olmasına rağmen 10 ve 29 Haziran'ın da söz sahibi olabileceğini dile getirdi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler