SPOR

CANLI

Bir paylaşım yaptı, işine son verildi

Beşiktaş'ın yapımı devam eden Vodafone Arena inşaatında çalışan bir işçinin işine sosyal medyada yaptığı bir paylaşım nedeniyle son verildi.

Bir paylaşım yaptı, işine son verildi

Geçtiğimiz haftalarda Vodafone Arena'nın koltuklarını yapan firmada çalışan Miray Çınar isimli çalışanın sosyal medyada yaptığı bir alaycı paylaşım nedeniyle işine son verilmişti. Yaşanan bu olayın ardından bugün bir işçinin daha işine son verildi.

'Sen yürü şanlı Fenerbahçe'm bu stat bu sene de bitmez' yazınca...

Serkan Yıldız adlı işçi sosyal medya hesabından Vodafone Arena'da çalışan bir vincin fotoğrafıyla birlikte "Ne yağmur, ne çamur, ne soğuk hiçbir şey engel değiş içimizdeki çalışma şevkine... Sen yürü şanlı Fenerbahçe'm bu stat bu senede zaten bitmez :)' yazarak bir paylaşımda bulunca siyah beyazlı taraftarlar ayağa kalktı.

Akar açıkladı: 'İşine son verildi'

Sosyal medyada söz konusu işçiye tepkiler devam ederken Beşiktaş'ın İletişim Sorumlusu Rıdvan Akar bir açıklama yaptı. Akar, Twitter hesabından 'Sevgili Beşiktaşlılar, stat yönetimi Serkan Yıldız'ın görevine son vermiştir.' duyurusunu yaptı.

BU İLK VAKA DEĞİL

Vodafone Arena'nın koltuklarını yapan firmada çalışan Miray Çınar, stadın bitmediğini belirterek Beşiktaş için 'beter olsunlar' yazınca işinden kovulmuştu.

Vodafone Arena'nın koltuklarını yapan firmanın kadın personeli, statta çektirdiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı ve inşaatın bitmeyeceğini 'alaycı' bir üslupla ifade etti. Beşiktaş taraftarlarından gelen yoğun tepkiler üzerine personelin görevine son verilirken, ilgili firma da özür dilemişti.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER:


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler