MAGAZİN

Bir Zamanlar Çukurova’nın Gülten’i Selin Genç güzelliğini annesinden almış

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Gülten’i Selin Genç, kariyerinin başında olmasına rağmen dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Instagram hesabından annesi ve ablasıyla birlikte paylaştığı fotoğrafı paylaşan oyuncuya “güzelliğini annesinden almış” yorumları yapıldı.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Gülten’i Selin Genç güzelliğini annesinden almış

Atv’nin sevilen yapımı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Gülten karakteriyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Selin Genç’in ünü şimdiden ülke sınırlarını aşmış durumda.

1994 İstanbul doğumlu olan oyuncu, aslen Adanalı. Dilek Sabancı Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu olan oyuncu, ortaokul yıllarından beri oyunculuk hayali kurmuş bir isim. Sonunda hayaline kavuşan oyuncu, kariyerinde de sağlam adımlarla ilerliyor.

SELİN GENÇ LÜBNAN’DAYDI

Geçtiğimiz günlerde Lübnan’a giden oyuncu, orada yoğun bir ilgi ile karşılandı. Arap dünyasında da adını duyurmayı başaran Selin Genç’in ünü, şimdiden Türkiye sınırlarını aşmış görünüyor.

a

Lübnan’da çeşitli televizyon programlarına katılan ve dergilere röportaj veren oyuncu, hayranları tarafından coşkuyla karşılandı.

3 günlük ziyaretinde yoğun bir medya programına dahil olan Selin Genç için Beyrut’un ünlü stil danışmanı Dalia Ayach, dünya markalarından oluşan bir styling hazırladı. Ortadoğu’da milyonlarca takipçisi bulunan Etbil Arabi (ET) de, Selin Genç ile bir röportaj yaptı.

BAYRAMI AİLESİYLE GEÇİRİYOR

Selin Genç, bayramda ailesiyle buluştu. Oyuncu, ablası ve annesi ile verdiği bir pozu Instagram sayfasından paylaşarak güzel bir sürpriz yaptı.

b

Takipçileri, oyuncunun annesine olan benzerliğine ise çok şaşırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Biz seni ağırbaşlı bir kız olarak sevdik çizgini sakın bozma, Çünkü çoğu dizilerde gördüğümüz yeni yüzler dizi bitmeden önce orasını burasını açıp kendisini açık artırmaya çıkıyor ve birkaç gece de bir başka erkeğin yatak odasına giriyor, bazıları da yurtiçi yetmiyor ahlaksızlığını türkiye dışında havai gibi yerlerde pazarlık icabı görevini yerine getiriyor. çizgini bozmadan devam edersen kazanan sen olursun gülüm.
Allah sahibine bağışlasın ne diyelim
korona tedbirleri anlamında türkiyede tek dünyada sayılı enfeksiyon profu mehmet hoca söylemleri dikkate alınmıyor, yalan söylediği varsa yalanlansın biz de halk olarak bilelim..
Geri Dön