Bir Zamanlar Çukurova'nın setinde kriz! Murat Ünalmış çalışana saldırdı

Bir Zamanlar Çukurova'nın sevilen oyuncusu Murat Ünalmış'ın sette bir çalışana saldırmaya çalıştığı haberi gündeme bomba gibi düştü.

Bir Zamanlar Çukurova'nın setinde kriz! Murat Ünalmış çalışana saldırdı

Başrollerini Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık’ın paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setinden korkutan bir haber geldi. Murat Ünalmış'ın sette bir çalışanla kavga ettiği söylentisi kısa süre içerisinde yayıldı.

Tv100'ün haberine göre dizi piyasası son günlerde Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setinde yaşanan kavgayı konuşuyor. İkinci sezonunda da büyük ilgiyle izlenen Tims&B imzalı dizisinin başrol oyuncusu Murat Ünalmış’ın, sette bir çalışanla tartıştığı söyleniyor.

İddiaya göre sinirlerine hakim olamayan Ünalmış, çalışana yumruk atmaya çalıştı. Araya girenler tarafları sakinleştirdi. Yaşanan kavga Adana’da çekilen dizinin setinde büyük bir gerginliğe neden oldu.

Deli Gönül setinde de olay çıkmıştı: Ünalmış, daha önce “Deli Gönül” dizisinin setinde de bir çalışanla benzer bir olay yaşamış ancak konu kapatılmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
sakin ol demir beyy sakin ))
çalışana gücü yeter zaten! gariban ne de olsa!! :(
Züleyhayamı yan baktı yoksa
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler